Геркулесова дієта для схуднення

Давно відомо, що геркулесова дієта для схуднення, одна з найкорисніших дієт. Багато хто знає про позитивні якості геркулесу. У геркулесі міститься величезна кількість клітковини, а клітковина діє на кишечник як губка, яка вбирає в себе все непотрібне і м’яко виводить з організму. Ще клітковина хороший спосіб збагатити організм потрібними мікроелементами, яких в геркулесі хоч відбавляй. Це і калій, йод, залізо, магній і багато інших. Він також багатий на вітаміни групи B. Завдяки тому, що геркулес довго засвоюється, нормалізує баланс цукру в крові, зміцнюється серцево — судинна система, поліпшується робота шлунково-кишкового тракту, і виводитися з організму поганий холестерин.

gerkulesovaya-dieta-e1426251760329Для того щоб геркулесова дієта для схуднення принесла очікуваний результат, кашу потрібно готувати його на воді і без додавання солі і масла. Дотримуватися такої дієти потрібно сім або десять днів. Під час дієти вам не доведеться їсти тільки кашу, ви можете урізноманітнити свій раціон фруктами, кисломолочними продуктами з мінімальною часткою жиру, а також можна їсти мед, наприклад, додавати його в кашу. Втрати ваги при дотриманні такої дієти складуть від 4 до 6 кілограм.

Меню геркулесовой дієти:

Сніданок: геркулесова каша з яблуком і чай, бажано зелений.

Обід: знову та ж каша, тільки з додаванням чайної ложки натурального меду, йогурт знежирений, чай на травах.

Вечеря: каша геркулесова, нежирне молоком, можна з’їсти яблуко, і чай зелений.

Не забуваємо про воду, її п’ємо скільки хочеться! Можна перекушувати несолодкими фруктами в проміжках, між основними прийомами їжі.

Геркулесова дієта для схуднення показана не всім, тому, як і будь-яка інша дієта має ряд протипоказань. І взагалі збираючись сісти на дієту необхідно в обов’язковому порядку проконсультуватися зі своїм дільничним терапевтом. Кожна дієта, це стрес для організму, і якою б корисною вона не була б, не забувайте, що при неправильному її дотриманні, можна нашкодити здоров’ю.

Будь-яку дієту потрібно поєднувати з додатковим прийомом вітамінів.