Гепатит В: його симптоми та наслідки

Незважаючи на безліч засобів, що дозволяють запобігти венеричним захворюванням, вони сьогодні досить сильно поширені. Причому ними страждають не тільки люди, що ведуть розпусний спосіб життя, а й цілком добропорядні члени суспільства. Деякі вважають, що завдяки успіхам медицини, позбутися практично всіх таких хвороб справа нехитра, проте це є досить небезпечною помилкою. Оскільки багато захворювань що передаються статевим шляхом здатні переходити в більш важкі стадії і викликати серйозні ускладнення.

 

Одним з таких недуг можна сміливо назвати гепатит В, який передається шляхом статевих контактів і через кров. При незахищеному сексі ризик дістати гепатит B вкрай високий. Особливо часто він вражає осіб, які ведуть досить безладне статеве життя. На даний момент в світі є практично 300 мільйонів носіїв вірусу даного захворювання. Як і багато хвороб печінки, гепатит B викликає жовтушність очей і шкіри, зміни тону калу і сечі, погіршення самопочуття і болючість в правому підребер’ї. Однак не рідко дана недуга проходить безсимптомно, а саме без жовтяниці та інших ознак.

Дане захворювання викликається вірусом гепатиту B. Воно відрізняється різноманіттям результатів і клінічних проявів. На сьогоднішній момент вся летальність вірусних гепатитів припадає саме на цю їх форму, оскільки вона характеризується найбільш сильною захворюваністю і смертністю. Як говорилося вище, найчастіше цей венеричний недуга розвивається безсимптомно, тому, коли хворий звертається за допомогою, хвороба має вже досить запущену стадію.

20130721175455

 
Головним критерієм при діагностуванні цього захворювання є зміни біохімічних показників в крові і виявлення специфічних маркерів цієї вірусної недуги. Під час діагностики для лікаря важливі вказівки на наявність переливань крові, введення наркотичних засобів, оперативних втручань, випадкових статевих контактів і на інші шляхи якими вірус міг потрапити в організм.

 
Лікування гепатиту B завжди вимагає тільки комплексного підходу. В основному воно залежить від тяжкості недуги і її стадії. Рекомендацією загальною для всіх хворих є спеціальна дієта, що обмежує прийом солоної, жирної, смаженої, гострої і консервованої їжі.