Генеральна «чистка» внутрішніх органів

У більшості здорових людей в силу деяких особливостей організму може накопичуватися так званий «пісок» і утворюватися «камені», тому з часом може знадобитися генеральна «чистка» внутрішніх органів.

d0dd3864b_MЯк правило камені з’являються в нирках, селезінці, жовчному міхурі, і у підшлунковій залозі. Все це може привести як до легкого нездужання, так і до серйозних захворювань.

Генеральна «чистка» внутрішніх органів має на увазі підбір відповідного саме вам народного засобу, який би сприяв руйнуванню каменів і перетворенню їх в пісок.

Використовуйте настої звіробою, споришу, буряковий, яблучний і лимонний соки для очищення жовчного міхура.

Для очищення нирок підійде використання настоїв хвоща польового, мучниці, споришу, а також сік лимона.

Лавровий лист і петрушка — відмінно очищають підшлункову залозу.

Передміхурову залозу очистять настої лопуха і кореня солодки.

Відвари і соки п’ють в чистому вигляді, паралельно приймаючи сечогінні і жовчогінні засоби. Соки приймають по 60-100 мілілітрів, а відвари по одній третині склянки 2-3 рази протягом дня.

Щоб приготувати настій вам буде потрібно 10 грам трави, яку ви обрали, поміщаєте її в емальований посуд, сюди ж наливаєте склянку кип’яченої води і підігрійте на водяній бані близько 15 хвилин. Після приготування отриману рідину настоюють 45 хвилин при кімнатній температурі, потім проціджують, віджимаючи залишки. Отриману рідину розбавляють кип’яченою водою до отримання 200 мілілтрів настою.

Для настоянки з лаврового листа потрібен термос. 10 листків потрібно залити 300 мілілітрами води, і залишити цю суміш на добу в термосі.

Завжди користуйтеся інструкцією при купівлі лікарських засобів подібної дії в аптеках.

Щоб очистити селезінку приготуйте кашу зі свіжих коренів петрушки. Пропустіть їх через м’ясорубку. Для двох кілограмів петрушки знадобиться три з половиною літри молока. Така каша повинна служити вам заміною інших страв протягом трьох днів.

Залежно від засобу визначається час самої чистки. Не більше двох місяців можна вживати настій звіробою. Що стосується настоїв хвоща і споришу, то їх можна приймати протягом всієї зими. Толокнянку, лопух і солодку приймають місяць. У два етапи приймається настій з петрушки по 10 днів, і робиться дводенна перерва.

Якщо у ваших внутрішніх органах є камені більше 3-4 міліметрів діаметром, то генеральна «чистка» внутрішніх органів слабо допоможе. В такому випадку вам буде показана глибока чистка, строго під наглядом фахівців.