Генеральна чистка шкіри обличчя. Частина 2

Коли температура води наблизиться до 60 градусів, нахиліть над парою обличчя на такій відстані, щоб пара не обпікала шкіру. Накрийтеся великим махровим рушником і потерпіть 3-10 хвилин. Якщо занадто гаряче, зробіть маленьку перерву. Час дії парової ванни для обличчя при сухій шкірі становить 3 хвилини, при нормальній — 5, при жирній – 8 або 10 хвилин. Таким чином ви активізуєте кровообіг, відкриєте пори. Видалити бруд і чорні крапки стане набагато легше.

шаг 1Увага! Для схильної до розширення судин і почервоніння шкіри обличчя, при серйозних серцево-судинних захворюваннях, бронхіальній астмі, порушеннях кровообігу парові ванни для обличчя протипоказані.

Крок 3. Розпарену шкіру промокніть чистим рушником, обробіть 3 % розчином перекису водню. Руки теж продезінфікуйте або оберніть пальці стерильною марлевою серветкою, змоченою в перкису водню. Не чекаючи поки шкіра охолоне і пори закриються, біля добре освітленого дзеркала постарайтеся видавити чорні крапки. Робіть це акуратно, щоб не поранити шкірний покрив, не викликати запалення і утворення некрасивих шрамів. Більшу частину засмічень ви легко видалите, ті які алишилися вийдуть при повторних процедурах.

Крок 4. Для видалення бруду і мертвих клітин використовуйте скраб з дрібними абразивними частинками, спеціальну щіточку або не занадто жорстку абразивну губку. Не перестарайтеся і не пораньте шкіру. Більше уваги приділяйте місцях скупчення чорних крапок. Шию, особливо за вухами і підборіддя (тут часто виникають чорні крапки) , також необхідно обробляти. Дана процедура очищає пори, підсилює процес регенерації шкіри, повертаючи їй красу і свіжість.