Генеральна чистка шкіри обличчя. Частина 1

Тьмяна, забруднена вуграми і камедонами (чорними крапками), а також шкіра, що в’яне, час від часу має потребу в більш глибокому очищенні. Вона просто кричить про допомогу. Займіться домашньою чисткою обличчя – і знову будете виглядати блискуче. Зовсім необов’язковий візит в дорогий салон краси. Просто дотримуйтесь наших порад! В домашніх умовах досягнете того ж ефекту з мінімальними витратами фінансів і часу. Півгодинна процедура і корисні властивості моркви надовго повернуть вам свіжий колір обличчя.

9828672470450190953Проводячи її регулярно, ви усунете причину виникнення неприємностей — бруд, який знаходитья глибокого в порах. Ви запобіжите появі нових вугрів, збережете здоровий вигляд шкіри обличчя. Чистка шкіри обличчя складається з декількох етапів. Це — парова ванна для обличчя, сольова чистка обличчя або очищення скрабом, маска і зволоження.

Увага! Умови повинні бути близькі до стерильних. Якщо мають місце гнійні вугри, чистка шкіри не рекомендується. Спочатку позбавтеся від запалень. Не переживайте, якщо якийсь час після чищення шкіра буде виглядати гірше, ніж зазвичай. Постійне проведення процедури поверне їй молодість і свіжість. Глибоке очищення шкіри сухого типу має свої особливості.

Крок 1. Вимийте руки. Зніміть макіяж засобом, яким зазвичай користуєтеся. Зберіть волосся в пучок, одягніть обруч, стрічку-пов’язку або хустку. Ретельно вимийте з милом обличчя і шию.

Крок 2. Парова ванна для обличчя. Особливо хороша для жирної та грубої шкіри. Проводити її треба раз в 2 тижні, а якщоу вас суха шкіра, то раз в 2-3 місяці. Доведіть до кипіння 1 л води, вилийте в широку ємність. Для додаткового ефекту киньте туди 1 ст. л. сухих лікувальних трав. Наприклад, шавлія, петрушка або ромашка, володіють протизапальними антисептичними властивостями. Для жирної шкіри підійде збір з рівних частин розмарину, ромашки, шавлії, липового цвіту, м’яти, кори дуба, листя верби і берези, плодів кінського каштана.