Геморой після пологів: причини та лікування

Дуже багато жінок знають що таке геморой. Найчастіше страждати цим захворюванням починають під час вагітності. Але не завжди ця хвороба проявляється під час вагітності, найчастіше пологи провокують дане захворювання.

Чому ж виникає це захворювання?

hemorrhoids_main829

Під час вагітності збільшується матка, таким чином, вона підтискає органи таза, звідси з’являються запори. Що таке запори? Кал застоявся в кишечнику, ось і запор. Це і вважається головною причиною захворювання.

Крім цієї причини, хочеться зауважити ще й те, що під час вагітності, багато жінок забувають про активний спосіб життя, але ж він є запорукою здоров’я.Це є другою причиною хвороби.

Розглянемо, які симптоми супроводжують геморой:

 

  • важкість в кишечнику;
  • виявлення крові або кров’яних виділень;
  • виділення слизу;
  • набряклість і припухлість;
  • болі під час випорожнення;
  • відчуття сверблячки або печіння.

Деякі задаються питанням: «А чи проходить це саме?». Не проходить. Чим швидше почати лікування, тим кращим буде результат. Також варто пам’ятати, що неправильне лікування або самолікування може несприятливо позначиться на здоров’ї.

Жінка повинна звернутися до фахівця вчасно. Лікар, природно, виявить причини і допоможе правильно почати лікування. Лікуватися самостійно категорично заборонено. Варто не забувати, про те, що не всі ліки можна застосовувати під час годування груддю. Тільки фахівець знає що підійде саме в даному випадку.

Крім лікування кремами і мазями, не варто забувати про дієту. Необхідно вживання таких продуктів: гречка, рис, висівки, кисломолочні продукти, курага, чорнослив, фрукти, овочі. Яблука і банани просто незамінні.

Крім медикаментозного лікування і дієти, не варто забувати і про фізичні навантаження. Потрібно побільше перебувати на повітрі, займатися фізкультурою.

Лікування народними засобами

Запропонуємо кілька варіантів:

Рекомендується вживати сік цибулі. Цибуля повинна бути ріпчастою. 30 днів, за 15 хвилин до прийому їжі приймають по 5 мл. В день 4-5 прийомів.

Можна застосовувати сидячі ванни. Для цього потрібно 150 грам березового листя настояти за допомогою 2 літрів окропу.

Можна застосовувати меновазин. Застосовують його близько двох тижнів, потім така ж перерва.

 
Дотримуйтесь гігієни і дієти. Займаючись фізкультурою, вчасно звертаючись до лікаря, можна уникнути багатьох ускладнень і швидко вилікуватися.

 

Будьте здорові!