Гель після гоління — сучасний засіб для чоловіків

Багато чоловіків досі вважають, що шкірі після гоління необхідний спирт у вигляді одеколонів, туалетної води або лосьйонів. Однак це уявлення м’яко кажучи є помилковим. Будь-який засіб для обличчя, в якому міститься більше 30% спирту завдає шкірі шкоду.

Травмоване після гоління обличчя піддається ще додатковому стресу — опікам від спирту. Крім того, що постійні опіки можуть сприяти ранньому старінню шкіри, вони ще й роблять шкіру зовні непривабливою. І хоча деякі чоловіки і прикидаються що їм байдужий, який у них колір обличчя і зовнішній вигляд, насправді це не так.

Кожному хочеться виглядати на всі 100%, однак, щоб цього домогтися потрібно всерйоз подбати про свою шкіру, особливо після гоління. Кожне гоління, це мікротравми для шкіри, які травмують верхній захисний шар.

Спиртові «примочки» не допоможуть захистити шкіру від морозу, сонця, несприятливого впливу зовнішніх факторів. Сучасна косметологія давно розробила більш ефективні засоби для чоловіків. Одним з таких сучасних і ефективних засобів є гель після гоління, відгуки про нього найкращі в порівнянні з іншими засобами.

Гель після гоління: переваги

 

advantages_of_the_gel_aftershave

 

Гель після гоління є проміжним варіантом між рідкими засобами і кремом. Тому він має всі позитивні властивості і тих і інших засобів. Він відмінно зволожує і дезінфікує шкіру, а також покриває її захисним шаром. Сучасні косметичні компанії випускають гелі після гоління для різних типів шкіри і для вирішення різних завдань. Купивши хороший гель після гоління, який відповідає вашому типу шкіри, ви переконаєтеся, що він освіжає і зволожує шкіру. До того ж він дуже легко наноситися і розподіляється по обличчю. Часто чоловіки плутають гелі і задаються питанням чи потрібно змивати гель після гоління? Ні не потрібно. Гель захищатиме, охолоджувати і заспокоюватиму вашу шкіру протягом усього дня. Особливо гель актуальний в мороз і при спекотному сонці, коли шкірі необхідний особливий захист.

Поширені запитання

 

Question-1-287x300

Як користуватися гелем після гоління для чоловіків?

Після того як ви гладко поголилися, сполосніть обличчя теплою водою. Можете протерти шкіру шматочком льоду із заварених трав або з чистої води. Промокніть обличчя. Гель краще наносити на злегка вологу шкіру. Візьміть трохи гелю і ретельно розподіліть його по поверхні шкіри. Гель після гоління легко наноситися і вбирається, при цьому не забиваючи пори.

Чи треба змивати?

Не потрібно плутати гель для гоління і після нього. Змивається зазвичай гель для гоління. Він призначений для поліпшення ковзання бритви. Гель після гоління виконує зовсім інші функції — він живить і захищає шкіру протягом дня, якщо ви голитеся вранці і відновлює вночі, якщо ви голитеся з вечора.

Що краще гель чи бальзам після гоління?

Гель та бальзам не можна порівнювати тому, що вони вирішують різні завдання. Так бальзам призначений для того, щоб вирішити поточні проблеми шкіри — зняти роздратування, зволожити і охолодити шкіру. У більшості випадків бальзами містять лікарські трави. Гель же призначений для того, щоб зволожувати, живити і захищати шкіру більш тривалий час. Тому цілком можна користуватися і тим й іншим засобом.

Як вибрати гель після гоління?

Для початку потрібно визначитися з типом шкіри або з проблемою, яка вас турбує. Існують гелі для проблемної шкіри, для сухої і жирної, для змішаної шкіри і так далі.