Гель-фарба і гель-паста для нігтів: чим вони різняться?

Красиві і доглянуті нігті — це візитна картка кожної поважаючої себе дівчини. Саме тому багато хто з нас приділяє нігтиками особливу увагу. Для того, щоб зробити їх по-справжньому красивими, потрібно використовувати хороший матеріал. Однак, варіантів зараз більше ніж достатньо. Розібратися і зрозуміти, чим вони всі відрізняються не так вже й просто.

pasta (1)Але, для того, щоб полегшити вам завдання в майбутньому, ми розповімо про основні переваги і відмінності найпопулярніших матеріалів, а саме гель-фарби і гель-пасти. Отже, якщо гель-фарби в першу чергу цінують за те, що вони представлені в широкому асортименті. Є різні кольори і підібрати потрібний не складе особливих труднощів. Але, якщо ви вирішите зробити щось унікальне, то можна без проблем змішати кілька кольорів і отримати зовсім інший колір.

Це стає можливим завдяки тому, що гель-фарба є рідшою. Ще одна перевага даного матеріалу полягає в тому, що він коштує зовсім недорого, а значить і дозволити собі гель-фарбу може кожен бажаючий. Крім цього, варто згадати про те, що гель-фарба відмінно підходить для створення складних і багатошарових малюнків з великою кількістю дрібних елементів. Якщо ж говорити про гель-пасту, то вона є куди більш густою.

Після нанесення на нігті вона не розтікається, а тільки розтягується. Якщо ви любите створювати об’ємні елементи, то гель-паста, це саме те, що вам потрібно. Також багато хто цінує цей матеріал за те, що він відмінно підходить, як для натуральних, так і для нарощених нігтів. Покриття, створене за допомогою гель-пасти, зберігається протягом тривалого часу. Такий манікюр можна без проблем носити протягом місяця і навіть більше. Ще один важливий плюс полягає в тому, що гель-паста утворює щільний шар, який в свою чергу зміцнює нігтьову пластину. Тобто іншими словами, ймовірність того, що ви зламаєте ніготь, зменшується, причому в значній мірі. Висихає гель-паста дійсно дуже швидко. Зазвичай вистачає однієї хвилини.