Гаряче нарощування волосся і його особливості

Краса жінки в її волоссі. І з цією думкою ніхто не поспішає сперечатися. Невже може бути щось прекрасніше, ніж густе, пишне і немов шовк волосся. Але якщо раніше гарне волосся вважалося даром від Бога, то сьогодні будь-яка дівчина може дозволити собі таку красу. Найпопулярнішим методом стало гаряче нарощування. І якщо спочатку цей метод був далеко неідеальним, то сьогодні саме цей варіант нарощування став самим затребуваним.

gorЧому процедура гарячого нарощування волосся стала відомою і улюбленою? Все завдяки професійному розвитку, який вона змогла отримати. Тепер майстри з високою кваліфікацією використовують тільки сучасне обладнання. Сильно змінилася технологія самого нарощування і, звичайно ж, в роботі стали використовувати високоякісний матеріал. І в результаті гаряче нарощування дає можливість істотно збільшити об’єм волосся, а не тільки змінити довжину волосся. При цьому головне, що хвилює клієнток, своє, натуральне волосся не пошкоджуються.

Сучасні майстри розрізняють кілька різних варіантів гарячого нарощування:

• Англійська технологія нарощування.
• Мікронарощування.
• Італійська технологія нарощування.

У кожного окремого варіанту є свої особливості і відмінності. Але в будь-якому випадку в роботі буде використовуватися донорське натуральне волосся зі спеціальними мікрокапсулами. У процесі нарощування капсули плавляться і кріпляться до основи натурального рідного волосся. Сама капсула виконана з матеріалу дуже схожого за складом з кератином. Щипці нагріваються приблизно до температури 150 градусів і тоді з ними можна швидко працювати, не пошкоджуючи основу рідного волосся. Але тут важливо, щоб роботу все-таки виконували професіонали.

До незаперечних переваг гарячого нарощування можна віднести те, що працювати при такій технології можна з локонами будь-якої довжини. Тільки гаряче нарощування дозволить наростити волосся на таких складних зонах, як скроні, проділ і навіть можна створити собі чуба.