Гарний педикюр — доглянуті ноги

Красиві, доглянуті ноги завжди були предметом гордості будь-якої жінки. Тому процедури по догляду за ногами набирають все більшої популярності. Однією з основних процедур є — педикюр. Він робить ноги приємними на дотик і привабливими зовні. Педикюр цілком доступна процедура для проведення на дому.

Beautiful well-groomed female feet with the French pedicure and flower

Для чого необхідний педикюр?

Комплексна процедура, включає в себе не тільки догляд за нігтями і фарбування лаком. Обробка п’ят, видалення грубої шкіри, позбавлення від сухих і водяних мозолів. Процедура зазвичай проводиться в салоні краси. У спеціалізованому кабінеті. Але при певних навичках, цілком доступна для проведення на дому. Досить однієї процедури на місяць, щоб ноги виглядали красиво і гідно.

Що необхідно для процедури?

 

  • Таз і рушник.
  • Пемза, пилка для нігтів (не металева).
  • Манікюрні ножиці, щипчики.
  • Шліфувальна пилка, крем для ніг.
  • Лак для нігтів.

Проведення процедури

Процедура починається з миття ніг, видалення залишків старого лаку. Чисті ноги опускають в таз з теплою водою, для розпарювання. Для більшого ефекту в воду додають: морську сіль, ароматичні олії, мило. Для кращого ефекту розпарювання, можна додати відвари трав: ромашки або календули. При сильній пітливості ніг, в ванночку додають відвар кори дуба. Процедура проводиться близько 15-ти хвилин.

Розпарені ноги обробляють. Проводиться це за допомогою пемзи. Огрубіла шкіра відділяється, акуратно зчищається. Особливу увагу необхідно приділяти місцям, на які йде сильне навантаження при ходьбі — п’яти, нижня частина пальців. Після закінчення чищення, можна поміняти воду і знову прийняти недовгу ванночку. Ноги відпочинуть від обробки. Можна буде приступити до очищення і видалення кутикули. На 5 хвилин наноситься пом’якшувальний крем. Кутикула обробляється двома способами. Перший — пом’якшена, відсувається за допомогою спеціальної палички. Другий — видаляється манікюрними щипцями. Але, існує ризик занесення інфекції або пошкодження шкіри. Тому, в домашніх умовах, цілком можна обійтися першим способом.

Обробка нігтів

Акуратно забирається вся грязь з під нігтів. Манікюрними ножицями зрізаються нігті, до необхідної довжини. Краї нігтів не закругляются. Так як закруглена форма сприяє тому, що ніготь може врости в шкіру. Обрізані нігті підпилюють пилкою. Для завершального кроку, нігті шліфують. Спеціальна пилка-буф, прекрасно обробить і підготує нігті до нанесення лаку. Після обробки нігтів, ноги знову опускають в теплу воду.

На обтерті бавовняною серветкою ноги, необхідно нанести живильний крем. Можна наносити досить багато крему, щоб легко було робити недовгий масаж, який допоможе ногам ще більш розслабитися і повністю увібрати крем. Можна полежати з трохи піднятими ногами, близько 30-ти хвилин. Далі залишки крему видаляють серветкою. Нігті необхідно знежирити, щоб лак ліг рівномірно. Наноситься база під лак, далі кольоровий лак, який можна нанести в 2 шари. Необхідно дати йому добре підсохнути.

Педикюр в домашніх умовах, — цілком доступна і нескладна процедура. Яка може замінити похід в дорогий салон краси!