Гарний манікюр в домашніх умовах

Для того, щоб нігті були здоровими і міцними необхідно вживати достатню кількість вітамінів, мінеральних речовин, желатину і білків. Однак і цього не досить, для того щоб зробити дизайн нігтів необхідно, щоб вони були красивими і міцними, а допоможуть в цьому засоби запропоновані нижче.

1647Ефективною процедурою по догляду за нігтями вважається застосування так званих воскових «наперстків». Розтопіть на водяній бані бджолиний віск і опустіть в нього пальчики. Чим довше триватиме процедура — тим кращим буде результат.

 
Оздоровленню нігтьової пластини, а також шкіри навколо неї сприяє їх протирання соком чорної або червоної смородини, журавлини, лимона і натурального яблучного оцту.

 
Застосовуйте парові ванночки не менше трьох разів на тиждень з додаванням морської солі.

 
Для ламких нігтів підійде ванночка з рослинною олією. Відмінно підійде оливкова, з виноградних і абрикосових кісточок. Перед процедурою олію необхідно підігрівати на слабкому вогні за допомогою водяної бані.

 
Перед сном змащуйте нігті йодом в чистому вигляді, за ніч він вбереться і не залишить слідів.

 
Домашній манікюр слід починати з підпилювання нігтів, акуратно рухаючи пилкою від краю нігтя до середини. Кутикулу добре розм’якшить лимонний сік, а також він посприяє відбілюванню нігтьової пластини.

 
При покритті нігтів лаком, стежте, що б він не потрапляв в нігтьові лунки.

 
Класичний манікюр варто починати з нанесення на кутикули спеціального засобу, залишивши його на 5 хвилин. Потім поміщаємо руки в теплу воду з додаванням рідкого мила, відсуваємо кутикулу, споліскуємо руки і наносимо засіб для зміцнення, після чого прибираємо залишки за допомогою паперової серветки. Наносимо основу та покриваємо нігті лаком.

 
Необрізний манікюр рекомендується виконувати, використовуючи засоби для розм’якшення кутикули, в яких містяться фруктові кислоти.

 
«Гарячий» манікюр виконують з використанням лосьйонів, в складі яких містяться мінеральні добавки, рослинні олії, кераміди, ланолін і вітаміни А, Е. Щоб виконати даний вид манікюру необхідно придбати відповідний апарат зі спеціальним температурним режимом.

Слідкуйте за своїми ручками, адже чоловіки часто звертають увагу на руки жінки, які свідчать про її охайність.

Тепер ви знаєте як зробити гарний манікюр в домашніх умовах, проте, якщо для вас це складно зверніться до фахівців.