Гарні груди після вагітності і годування

Після вагітності та лактації груди досить часто втрачають колишню пружність і красиву форму. Також у багатьох жінок стає яскраво вираженою асиметрія молочних залоз. Такий косметичний дефект може провокувати психологічний дискомфорт і незручність. Ефективним інструментом, який допоможе усунути обвисання грудей, поверне красиву форму і відновить розмір, є пластична хірургія.

stk204181rkeСучасні методи, використовувані в пластиці, відрізняються безпекою, мінімальним втручанням і невеликим терміном відновлення. Вибираючи клініку, слід звернути увагу на професіоналізм лікарів, детально познайомитися з відгуками, подивитися результати роботи пластичного хірурга, порівняти стан речей до і після операції.

Клініки пластичної хірургії пропонують широкий спектр послуг по корекції форми грудей. Якщо жінку не влаштовують власні параметри, лікар запропонує операцію з підтяжки. Така процедура дозволяє повернути пружність і привабливий зовнішній вигляд молочним залозам. Важливо відзначити, що мастопексія надалі не має протипоказань і жінка може вагітніти і вигодовувати дитину грудьми.

В ході цієї операції досить часто усувається виражена асиметрія молочних залоз, яка інтенсивно розвивається після годування дитини. Як правило, одні груди виробляють більше молока, що призводить до їх збільшення. Дисонанс між грудними залозами може становити до двох розмірів, тому усунення яскраво вираженої асиметрії призводить до гармонізації фігури та повертає жінці дородові форми.

Пластика ареоли і соска – ще один вид оперативного втручання, до якого активно вдаються після годування дитини. Привабливий зовнішній вигляд грудей сприяє психологічному комфорту, впевненості в собі і власній привабливості. Пластику ареол виконують при їх надмірному діаметрі та асиметрії. Пластика соска необхідна, якщо він сильно збільшений та має плоску форму. В більшості випадків проводиться комплексна корекція грудей.

Сучасні методи і технології дозволяють жінці чудово виглядати і пишатися своїми грудьми не тільки в юності і молодості, але і в зрілі роки.