Гарне враження при поході з дівчиною в ресторан

Отже, ви зібралися відправитися з дівчиною в ресторан, як же себе правильно вести? Ну, в першу чергу чоловік повинен проявити себе джентльменом. Наприклад, якщо ви відвідуєте подібний заклад з дамою, то не забудьте спочатку відкрити для неї двері на вході. Але, тут дуже важливо завжди перебувати, умовно кажучи, попереду жінки, тобто вона слідує за своїм кавалером, а ви в свою чергу ведете її до конкретного столика.

c5ce0407ef345fbba3ade3cb243449b9

Як ви знаєте, в престижних ресторанах завжди є зона вестибюля. Першим знімаєте одягу ви, після обслуговуєте даму. Врахуйте, якщо мова йде про візит в якийсь особливо популярний ресторан, то потрудіться замовити столик заздалегідь, щоб не допускати виникнення безглуздих ситуацій і не показувати свою неспроможність дівчині в цій ситуації. Повірте, так дійсно потрібно вчинити, адже якщо мова йде про перше побачення, так його важливість помітно підвищується. Уявімо, що столик замовити не вдалося.

Ви, як чоловік, повинні знайти вихід із ситуації, саме за вами слідує дівчина, тому обов’язково знайдіть вільне місце і влаштуйтеся зі своєю супутницею. Ще раз акцентуємо увагу на ролі чоловіка, бо в цьому плані дівчина не повинна проявляти ніякої ініціативи. Звичайно, в цьому сенсі яким би ви не були крутим, все одно якось треба викручуватися, наприклад, зверніться на рахунок пошуку столика за допомогою до розпорядника. Його робота обслужити клієнта, нехай поки ми говоримо про потенційного клієнта.

Що стосується самого столика, то проявити зайвий раз свою галантність можна таким чином: ви не просто поступаєтеся дамі кращим місцем за столиком, наприклад, з видом на сцену, а й буквально всаджуєте її, підсуваєте стілець, щоб переконатися в тому, що вона влаштувалася належним чином. Як правильно сидіти за столом? Тут ніяких розпоряджень немає, тому все залежить від вас. Тепер вам залишається визначитися зі стравою на вечір. Далі ви насолоджуєтеся спільним проведенням часу. Врахуйте, платити за ресторан повинен чоловік, бо повинен показувати свою провідну роль від початку і до кінця.