Гарна зачіска — це просто

Мода на короткі стрижки ніколи не проходить. Це зазвичай вибір енергійних цілеспрямованих жінок, тих, які сповнені енергією, що б’є через край. Коротке волосся багато хто асоціює зі свободою — свободою рухів, свободою від умовностей — адже протягом кількох століть носити модні стрижки для короткого волосся, та й взагалі обрізати волосся жінці вважалося непристойним.

korotkiye-strizhki-52Але за допомогою короткої стрижки можна створити й інший образ — образ романтичної, витонченої і вишуканої леді. Залежно від стрижки та укладки ви можете варіювати стилями, а яка жінка не хоче бути мінливою як вітер? Ця вічні властивість жіночої натури і модні стрижки для короткого волосся допомагають її реалізувати в повній мірі.

Літо — час коротких стрижок. Не треба носити теплі шапки, які псують укладку, і у спеку коротке волосся набагато приємніше, ніж довге — з ними прохолодніше. Стилісти радять носити як трохи подовжені зачіски, так і ультра короткі. Давайте розглянемо деякі варіанти детальніше.

Короткий боб — ця стрижка є сумішшю між стрижкою гарсон і класичним каре. Це досить смілива і коротка стрижка. Вона універсальна — підходить як молоденьким дівчатам, так і жінкам більш старшого віку. Стрижка «боб» може бути досить довгою — до п’ятнадцяти сантиметрів, але часто використовується саме короткий боб, при якому волосся обрізається досить коротко — це більш зухвалий варіант зачіски. Можна попросити майстра внести деякі варіації у класичну стрижку, зробивши зачіску придатною саме для вашого обличчя. Ще одним плюсом такої стрижки є те, що вона не вимагає занадто довгих і хитромудрих укладок, голову легко і швидко можна привести в порядок.

Класичне каре завжди в моді, втім, як і численні його варіації. У класичній формі волосся обрізають на одній висоті нижче вуха, інші варіації мають чубчик різноманітної форми, градуйовані пасма, дуже коротке волосся або «рвані краї».

Ефектно виглядає стрижка «паж» — густий чубчик і коротко підстрижені боки. Завжди в моді безсмертна стрижка «гарсон» — ця стрижка завжди залишається на піку популярності, ще з часів голлівудської зірки Одрі Хепберн.