Гарна нижня білизна — запорука сексуальності і впевненості в собі

Нижня білизна завжди відіграє дуже важливу роль в житті кожної дівчини. Вона дозволяє відчути себе сексуальною і додає впевненості. Більше того, образ напіводягненої дівчини в красивій нижній білизні зводить чоловіків з розуму і сумніватися в цьому звичайно ж не доводиться. Наприклад, дуже ефектно виглядають моделі нижньої білизни з різними бантиками і підв’язками.

1377966737_nizhnee-bele-7Якщо крім цього вона ще й буде мереживною, то можете не сумніватися, цей вечір точно буде вашим. Також не можна забувати і про корсети. Зараз виробники випускають найрізноманітніші моделі, для дівчат з різним типом фігур. Підходити до його вибору потрібно вкрай відповідально і обережно. Але, якщо ви підберете для себе підходящу модель, то однозначно будете неперевершено виглядати. Крім цього, є ще й такий класичний варіант, як поєднання роздільного набору нижньої білизни і панчіх на широкому поясі.

Тільки не забувайте, що панчохи можуть бути, як вдалими, так і не дуже. Наприклад, якщо ваші ніжки не самі ідеальні, то краще за все купувати ті моделі, що мають вертикальний малюнок. Таким чином візуально ви будете виглядати більш струнко. Якщо говорити конкретно про колір, то перевагу краще віддавати більш спокійним тонам. Як приклад можна привести білий, бежевий, ніжно-рожевий, коричневий колір. До речі, якщо ви хочете приховати виступаючий животик, то вибирайте дуже широкі пояси з великою кількістю мереживних вставок. Непоганим аналогом може послужити боді або комбінація. Нижню білизну даного типу найчастіше вибирають дівчата з проблемними боками.