Гармонія тіла і розуму — косметологія 21 століття

Сьогодні косметологія об’єднує як цілющу силу всіх натуральних компонентів, так і результати відкриттів, зроблених вченими. У сукупності це найпотужніша концентрація всіх можливостей медицини та інноваційного підходу до того, що дає промисловість.

4.1Сучасна практика знаходиться в руках тих, хто з гордістю говорить, що професія косметолог буде затребувана ще не одним поколінням жінок. Гарний зовнішній вигляд прекрасної половини людства залишається все так само затребуваним, як і душевний стан наших красунь.

Про здоров’я живого організму можна говорити багато, але коли якийсь орган дає збій, то пора йому допомогти. Звичайна недуга лікується тоді, коли жінка сама цього хоче. Візуалізованою формою самопочуття є зовнішній вигляд тієї, що прийшла на прийом до косметолога.

Але жінки — істоти складні. Досить часто вони роблять трагедію з нічого або взагалі не звертають уваги на причини захворювання, намагаючись не нагадувати собі, що, наприклад,через порушення обміну речовин, у неї суха шкіра або акне. Акне — це не тимчасове явище, а перша ознака того, що не завадило б сальним залозам сказати: «Зупиніться!». Жінки повинні викликати захоплення у оточуючих чоловіків і подруг, а не відразу.

Це і є гармонія, причому, гармонія тіла і розуму. Поки є можливість допомогти стати привабливою, чому б не використати косметичну медицину для вирішення своїх проблем? Естетична косметологія і є той самий підхід, який проводиться з урахуванням жіночого соматичного стану. Можливо, що спосіб життя деяких представниць слабкої статі, потрібно трохи підкоригувати, щоб позитивний ефект від лікувальних процедур тільки радував клієнток слонів краси та косметологічних центрів.