Футболка в гардеробі жінки

Футболка — це самий універсальний предмет жіночого гардеробу. Предмет одягу найпростіший, але швидко, міцно і надовго зайняв місце найпопулярнішого одягу.

information_items_12198Щорічно кращі дизайнери світу пропонують свої колекції футболок, і кожен раз їхня різноманітність вражає.

Футболка — один з найдешевших предметів гардероба, так що йдучи за покупками можна взяти відразу парочку, і це несильно вплине на бюджет.

Коли вибираєте футболку, потрібно відразу ж прикинути з чим будете її носити. Якщо купуєте яскраву футболку, з красивим принтом, то решту одягу підбирайте нейтрального кольору, щоб увага акцентувалася саме на футболці. В іншому випадку може вийти несмачний наряд. Можна так само взяти не дуже яскраву футболку і одягнути разом з джинсами на які хочете звернути увагу.

При виборі футболки обов’язково враховуйте особливості своєї фігури. Повним жінкам ні в якому разі не варто купувати футболки з тонкими бретельками. Не купуйте маленькі футболки, це тільки підкреслить повноту. Якщо повнота присутнЯ тільки в районі живота, то вибирайте футболки з великим принтом, або ж з драпіруванням на животі.

Якщо дівчина володарка великих грудей, то вибирайте футболки з глибоким вирізом V-подібної форми. Маленьких вирізів намагайтеся уникати, так як вони притягують погляд до шиї, відповідно роблять силует більш громіздким.

Власницям короткої шиї варто так само зупиняти свій вибір на футболках з V-подібним вирізом, вони допомагають витягнути фігуру дівчини по вертикалі. Виріз «човник» теж буде тут доречний, але для дівчат з широкими плечима він протипоказаний, так як буде привертати увагу до цього недоліку.

Що стосується довжини футболки, то ідеальний варіантом буде футболка до середини стегна. Такі футболки йдуть всім. Якщо ноги короткі, то довгі футболки протипоказані, вони підкреслять цей недолік.