Фруктово-ягідна дієта та її шкода

Фрукти і ягоди люблять багато людей, особливо в дачний період, коли все це різноманіття можна їсти прямо з куща. Тим не менш, перебір в будь-якій справі не обіцяє нічого хорошого, і потрібно розуміти, що саме ви робите з організмом сидячи на фруктово-ягідній дієті.

Без названия (6)Фрукти і ягоди багаті амінокислотами, які можуть і «вбити» у вас все красиве, і навпаки, відродити вашу красу. Перше, на що слід спиратися саме на них. Однак, маючи на увазі амінокислоти, можна без перебільшень сказати, що відправляти подібні продукти в шлунок — шкідливо. В і так кислотне середовище додавати ще трохи кислот — це найстрашніший сон всього травного тракту.

Більш того, фрукти і ягоди зазвичай не мають великих розмірів і швидко перетравлюються, чого не можна сказати про кислоти, які переварюються разом з ними. Тому дуже скоро шлунок залишиться один на один з собою, голодний і буде мучитися з кислотами. У таких умовах природно з’являється печія, а якщо вони повторювалися дуже часто, то даму буде чекати гастрит, виразка, збільшена печінка і вже довічна дієта. Порушення ШКТ у той же час призведуть до проблем з шкірою, від блідості і до прищів.

Що ж робити, щоб такого не сталося?

Не їсти фрукти і ягоди на порожній шлунок, у цей час не варто пити навіть свіжовичавлені соки. Але як тільки поснідаєте, можете заїсти їжу будь-якою кількістю фруктів і ягід, і тільки тоді вони реально принесуть користь, прискоривши травлення і віддавши свої вітаміни не в пусту, а на всмоктування з шлунку, разом з вітамінами і білками зі звичайної їжі.

Переїдати також не варто, якщо ви заб’єте шлунок ягодами і фруктами, то з більшою часткою ймовірності отримаєте печію, а не тонку талію.

Якщо ви вирішите зробити салат то є сенс заправити його не тільки йогуртом, але і жменькою пластівців, щоб ваше травлення прискорилося, але без проблем зі шлунком, і без зайвого прискорення. Така небезпека є через змішування молочних продуктів і кислот.