Фрази, які псують відносини

Не дивлячись на те, що будь-які відносини будуються на дії, псуються вони часто черз неприємні фразочки.

20140415025856Буває таке, що коханий робить те, що вам ну зовсім не подобається і ви спочатку повідомляєте про це, а потім говорите «роби що хочеш». На жаль, але ця безневинна фраза б’є чоловіків в саме серце і вони розуміють, що це образа, робити те чого вони хочуть не можна, а дуже хочеться. Тому якщо справа стосується конкретного діяння, яке може принести певний результат потрібно сказати «давай подумаємо, як з цим вчинити». А якщо чоловік просто хоче сьомий раз в тиждень сходити в бар з друзями, то ви йому повинні пояснити, що вас це дуже сильно ображає і про ваші почуття теж треба піклуватися.

Фраза «я ж казала» б’є по вухах навіть жінок і в якомусь сенсі вона є загальною,так, ви це говорили, тим не менш він може і не пам’ятати ваших чи попереджень про підсумки його вчинків. Тому якщо це не ваші останні слова перед відходом, і не нагадування про погану пам’ять, потрібно сказати щось в дусі «все буде добре, ми це виправимо».

Коли чоловік робить щось не так або випадково пере білу блузку з чорними носками вже десятий раз поспіль, так і хочеться прокричати «ти робиш це спеціально, щоб я більше не просила». Найімовірніше, одинадцяте пранне буде вже невипадковим, тому варто передбачити цей момент і сказати «я знаю, що ти не спеціально».

Однак не варто забувати про здоровий егоїзм, бо якщо ситуація повторюється із завидною регулярністю, варто задуматися, а чи потрібні взагалі відносини в яких ви робите все для мирного життя, а ваш чоловік тільки виводить вас?