Фрази і слова, які ненавидять чоловіки

Погодьтеся, у кожного є якийсь детектор, доторкнувшись до якого співрозмовник може зробити приємно, а може і зачепити. Не потрібно думати, що такий датчик є тільки у вас, повірте, навколишні люди їх теж мають і часто ще й довго пам’ятають вплив на нього.

Без названия (1)Перше місце займає: «Про що ти думаєш?». Він може взагалі зараз не думає чи згадує свою колишню, але в багатьох випадках думає не про вашу красу. У 99% чоловікові доводиться люто придумувати пояснення і це неприємно.

Друге місце заслужено отримує: «А моя мама (подруга, тітка) говорить…». Так йому дуже далекі проблеми цих тітоньок і їхні поради, та й взагалі, навіщо це ви розповідаєте про ваше особисте життя цим жінкам?

Третє місце займає заслужене: «Машка з третього під’їзду відпочивала на Гавайських островах..». Такі проблеми вирішуються трохи іншим способом, і порожні скарги і вихваляння чиїхось успіхів тільки ображають чоловіка і змушують його розписатися у власних слабкостях.

Далі йде: «Твій друг якийсь невдаха (алкаш, бабій та інше)». Якщо це так, то він прекрасно це знає і сам, однак, постійні згадки про це — дратують. Якщо ж ви до цього і приплете пораду, як друга від поганих звичок позбавити, то ваша половинка може ще й задуматися як позбутися від вас. Реалії в цьому відношенні сумні, бо чоловікам дорожче друг з яким вони знайомі 16 років, ніж дівчина яку він знає габагато менше.

І на десерт: «Та ти навіть поличку не можеш прибити!». Засмучує, особливо якщо перед цим не було подібних прохань. Ви як би виставляєте його слабким і безпорадним. До речі, нерідкісні випадки, коли після таких фраз чоловік починає псувати стіни і шпалери сотнею інший поличок, тому потрібно бути акуратною і розцінювати ризики в спробі впливати на коханого.

Безсумнівно, це неповний перелік, а тому потрібно стежити за своїми фразами і реакцією на них, хоча б для того, щоб не ображати свого коханого тоді, коли це особисто вам не потрібно.