Французький стиль в одязі

Вишукана обстановка, знамениті дизайнери і неповторність дозволили французькому стилю бути широко відомим у всьому світі. Протягом декількох століть француженок вважають еталоном стилю. Це пов’язано з їх умінням створювати гармонійні композиції, підкреслюючи при цьому всі достоїнства фігури. Головною особливістю цього стилю вважається здатність правильно поєднувати елементи гардероба.

Простий і якісний одяг

french

Нескладний крій одягу чудово комбінується з дорогими матеріалами. Якісні речі служать протягом декількох сезонів.

Щоденна розкіш

Головне правило француженок — завжди виглядати розкішно, так як ніхто не знає, як може скластися вечір. Самі звичайні джинси вони одягають з витонченими чобітками на високому каблуці. Але якщо ви любите більш комфортне взуття, можна підібрати черевики-лофери, що гармоніюють практично з усім одягом.

Французький стиль передбачає вишуканість у всьому. При цьому необов’язково, щоб у вашому гардеробі був одяг знаменитих дизайнерів. Головне — це майстерність вдало поєднувати речі і правильно доповнювати свій образ аксесуарами.

Підкреслена жіночність

Жодна француженка не носитиме безформні речі. Для створення романтичного образу потрібно надягати приталений жакет із спідницею, застосовувати пастельні тони, оборки і напівпрозорі тканини. Завдяки цим деталям французький стиль вважається таким прекрасним.

Природність

Французький стиль передбачає широке застосування нейтральних і темних кольорів — бежевий, коричневий, чорний. Одяг таких відтінків може стати основою гардероба. Його можна доповнювати різними актуальними модними новинками, виходячи з сезону. Крім усього, маленьке чорне плаття для урочистих подій завжди залишається поза конкуренцією.

Стрижка і макіяж

Француженки не роблять химерні стрижки та зачіски і неприродний макіяж. В їх зовнішності є почуття незавершеності, що робить всі елементи значущими. Французький стиль так добре продуманий, що абсолютно не справляє враження зверхності.

Недарма цей стиль вже стільки років популярний серед жіночої половини людства. Правильно підбирати і поєднувати одяг, вміло доповнювати свій образ зачіскою і макіяжем — це те, що дозволяє будь-якій жінці виглядати витончено і розкішно.