Французький манікюр — елегантна класика

Манікюр в домашніх умовах стає все більш і більш популярним, тому причиною може бути безліч факторів — хтось економить свій час або фінанси, а хтось довіряє лише своїм домашнім інструментів для манікюру. Як би там не було, зробити собі гарний манікюр, не виходячи з дому під силу будь-якій дівчині!

francuzkii-manikur-05Французький манікюр, по праву, вважається найпоширенішим різновидом манікюру і не дарма — нігі виглядають дуже акуратно і дуже елегантно. Крім того, робиться він не дуже складно. Ще однією перевагою френча є те, що це чудовий манікюр на коротких нігтях. Але при цьому не варто забувати, що перед виконанням будь-якого різновиду манікюру слід виконувати ряд заходів по догляду за нігтями — в результаті нігтьові пластини стануть набагато міцнішими, і ви зможете дозволити собі й інші різновиди манікюру. З цією метою обов’язково використовуйте засоби по догляду за кутикулою і нігтями, зволожуючі креми. Звичайно ж, догляд за руками слід здійснювати за деякий час до нанесення лаку.

Перш ніж зробити дизайн нігтів френч слід підготувати нігті до манікюру. Використовуючи спеціальну рідину, видаліть з нігтьових пластин шар старого лаку. Ця рідина також буде знежирювати нігті, і в результаті новий шар лаку буде дуже добре триматися на нігтях.

Потім нанесіть початкове покриття, яке дуже добре вирівняє поверхню нігтьових пластин, крім того, воно забезпечить краще зчеплення, і лак буде триматися дуже довго. Крім того, деякі лаки здатні надавати вашим нігтям жовтуватий відтінок — використання початкового покриття допоможе усунути це неприємне явище.

Наклейте трафарет біля вільного краю нігтя щоб намалювати знамениту «посмішку», а потім на край нігтів в два шари нанесіть білий лак. Нанесення двох шарів дозволить «усмішці» довше протриматися. Зверніть увагу на спеціалізовані білі лаки для французького манікюру, які випускаються більшістю виробників — пензлик таких лаків дуже тонкий, ним дуже зручно фарбувати кінчик нігтя. Після висихання кінчиків нігтів на всі нігті потрібно нанести ніжно-рожевий або персиковий лак (в три шари). Знову ж — слід вибирати спеціалізовані лаки для френча з напівпрозорою текстурою, які дозволяють нігтям виглядати натурально і дуже приємно.

І в завершенні манікюру — нанесення захисного покриття, яке дарує нігтям сліпучий блиск і оберігає лак від сколювання. У колекціях для френча ви зможете знайти захисні покриття з «мокрим» ефектом.

Але не варто думати, що французький манікюр — це дуже нудно і одноманітно, адже ви можете робити будь-який стильний дизайн на основі техніки френча. Замість рожевих і білих відтінків використовуйте будь-які, які подобаються вам кольори. Наприклад, світлі нігті можна комбінувати з темними кінчиками — вийде дуже цікаве поєднання. З лінією «усмішки» також можна поекспериментувати, роблячи її НЕ округлою, а, наприклад, незграбною. Трафарет можна приклеїти не звичайним чином, тоді кольоровий кінчик матиме унікальну широку форму.