Фракційний лазер в косметології

Ось уже більше століття люди, особливо вчені, шукають «еліксир молодості». Адже з давніх часів будь-яку людину, і тим більше представницю прекрасної статі, хвилює питання про збереження вічної молодості. І дівчатка, і дівчата, і жінки завжди проявляли бажання виглядати, як весняний тюльпан: свіжо, красиво, молодо. А при появі навіть найменших складок або вікових зморшок, розтяжок, вони стають сумними.

fbd5f49ba437fed03c69254d92ee2899 (1)Але прогрес за цей час пішов вперед, і такі проблеми стали вирішуватися. У сучасному світі найкращим аналогом загадкового «еліксиру молодості» виступає фракційний лазер. З’явився цей агрегат багато років тому, і зараз користується величезною популярністю в усьому світі.

На початку апарат для омолодження був недешевим, і дозволити його собі могли лише найдорожчі салони. Але зараз він став більш доступним, і ця техніка купується все більшою кількістю косметологічних кабінетів та салонів. Так само, як зростає і кількість клієнтів і їх бажання випробувати на собі можливості лазера. З цієї причини всі бізнесмени і бізнес леді, пов’язані зі сферою краси, хочуть придбати аналог еліксиру молодості. Але ось багато фахівців захочуть запитати: «Як правильно вибрати фракційний лазер?»

Для гідної відповіді на питання, слід розібратися з принципом роботи і основними функціями агрегату. Лазер видаляє мертві клітини шкіри точково, припікаючи, щоб вони випарувалися і помирали, а на їх місці виросли нові, молоді, свіжі клітини. Одна з найбільших переваг і відмінностей цієї техніки від інших омолоджуючих апаратів — дія на глибокі шари епідермісу, а не тільки на самий верхній шар шкіри. З цієї причини, процедура омолодження більш природна, ефективна, довговічна. А саме омолоджування відбувається по повній програмі.

Ще один прекрасний плюс — дуже швидке відновлення після процедури. Після використання нових фракційних лазерів почервоніння і набряки проходять в найкоротші терміни.

Третя перевага — багато людей, які випробували процедуру стверджували про відсутність болісних відчуттів під час перебування під лазером. Але, ймовірно, що заслуга анестетиків тут теж присутня.

Омолоджуючий ефект, це звичайно добре, але крім нього лазер може прибрати розтяжки і шрами з тіла клієнта. А в косметології його можуть застосовувати для звуження пір, вирівнювання тону обличчя і позбавлення від пігментних плям.