Фотоепіляція: за і проти

Фотоепіляція одна з найефективніших процедур, яка дає довготривалий результат. Багато хто задає питання, чи шкідлива фотоепіляція? Для того щоб в цьому розібратися, потрібно більш детально з’ясувати в чому полягає суть даної процедури. Саме цим і займемося в даній статті.

shutterstock_1579130181300Фотоепіляція — це вплив на волосся світловим імпульсом, який перетворюючись в теплову енергію, нагріваючи цибулину волосини, сприяє її подальшому видаленню.

Проводиться процедура практично безболісно, за винятком слабкого поколювання в момент спалаху. Рівень поколювань залежить від оброблюваного місця і рівня больового порогу пацієнта. Перевага даної процедури полягають в тому, що за допомогою фотоепіляції можна видаляти волоски будь-якого кольору і на будь-якій ділянці тіла.

Зверніть увагу, що на сайті https://venko.com.ua/ru/apparaty-dlya-fotoepilyacii ви можете придбати якісні апарати для фотоепіляції за найкращими цінами вже зараз!

Заглиблюючись у вивчення питання, чи шкідлива фотоепіляція? Варто сказати, що до її проведення існують протипоказання:

  • Процедуру не проводять під час вагітності та годування грудьми.
  • При наявності пухлин як злоякісних, так і доброякісних так само заборонено проводити фотоепіляція.
  • Під час загострення хронічних захворювань, в тому числі і гінекологічних.
  • При цукровому діабеті і загостренні герпесу.
  • Не варто проводити процедуру за кілька днів до початку менструації, під час і кілька днів після неї.
  • При наявності серцево-судинних захворювань.
  • При схильності до утворення келоїдних рубців.
  • При інфекційних захворюваннях.
  • При наявності запальних процесів на шкірі, а так само її пошкоджень.

Як бачите, список досить значний, і не варто його ігнорувати, інакше можна буде на власній «шкурі» упевнитися, чи шкідлива фотоепіляція чи ні.

Виявляється, як такої шкоди процедура не завдає, тут все залежить від людського фактора. Дуже важливою є кваліфікація майстра і його досвід. Недосвідченість майстра, а також неякісне обладнання можуть закінчитися для пацієнта опіками на шкірі.

Так, що не варто вдаватися до послуг першого-ліпшого салону. Потрібно як слід вивчити ситуацію, дізнатися про наявність відгуків про той чи інший салоні. Переконатися в його рівні і досвіді в наданні даних послуг.

Професійний майстер, перш ніж почати виконувати процедуру, обов’язково запитає вас про наявність хронічних захворювань, а також буде використовувати лише професійне та якісне обладнання. Проведе всі необхідні дослідження і тільки після того, як повністю переконатися у відсутності будь-яких протипоказань, врахувавши відтінок волосся і підібравши потрібний режим фотоепілятора, перейде безпосередньо до самої процедури.

Фотоепіляція, виконується не менше тридцяти хвилин, і для більш тривалого ефекту необхідним є проведення декількох повторних процедур. Це дозволить зберегти ефект на кілька років.

Так само потрібно дотримуватися деяких правил як перед процедурою, так і після її проведення. Не варто засмагати за кілька днів до процедури, або хоча б користуватися при цьому кремом з дуже високим фактором захисту. Не варто видаляти волоски будь-яким іншим способом, їх довжина для успіху в проведенні процедури повинна мати не менше одного сантиметра. Не відвідуйте басейн, сауну, лазню. Тих  самих правил потрібно дотримуватися і після процедури.

Фотоепіляція абсолютно безпечна процедура, яка принесе вам тільки задоволення від отриманого результату.