Фотоальбом для новонародженого: скарбниця найцінніших спогадів

Фотоальбом першого року життя дитини — це одна з тих рідкісних речей, цінність якої з часом тільки підвищується. Навіть через роки такий альбом дозволяє заново переживати унікальні моменти з життя сім’ї. Години, які ви витратите на створення такого альбому, в майбутньому перетворяться у вечора, наповнені приємними спогадами.

Изображение 3119Фотоальбом для новонародженого: 5 варіантів втілення ідеї в життя

Відкласти або взагалі відмовитися від створення такого альбому батьків часто змушує відсутність сил і часу. Але при наявності бажання ці труднощі легко подолати, вибравши найбільш оптимальний спосіб реалізації ідеї в життя. Розглянемо кілька популярних варіантів альбомів для новонароджених. Придбати альбомы для малышей ви можете на сайті book24.ua.

1. Стандартний дитячий альбом

Такі фотоальбоми продаються в багатьох книжкових і канцелярських магазинах. Все, що від вас буде потрібно після покупки, — це заповнити фотографіями підготовлені місця. Купуючи стандартний альбом для новонародженого, уважно ознайомтеся з його структурою. Вона повинна відповідати наявним у вас знімкам.

2. Альбом ручної роботи, виготовлений на замовлення

Даний варіант ідеально підійде тим, для кого важливо, щоб оригінальність готового альбому поєднувалася з високою якістю виконання. Готовий результат залежить від вашої фантазії і професіоналізму майстра. Зараз на піку популярності вироби в техніці скрапбукінг. Хороший майстер обов’язково підбере для вас варіант, оптимальний за ціною, наповненням і зовнішнім виглядом.

3. Альбом, створений своїми руками

Терплячі мами, що володіють базовими навичками рукоділля, можуть створити бебібук самостійно. Цим захоплюючим заняттям варто зайнятися разом з дитиною. Одночасно можна розвинути у малюка творчі здібності і дрібну моторику. У мережі можна знайти безліч докладних майстер-класів, що полегшують процес роботи. Альбом новонародженого, створений маминими руками, має всі шанси стати справжньою сімейною реліквією.

4. Фотокнига, замовлена у фотомайстерні

Це один з найменш витратних за часом способів створення дитячого альбому. Необхідно буде відібрати підходящі фотографії, а також розмір і оформлення книги. Фотокнигу ви отримаєте швидше, ніж фотоальбом ручної роботи. Якщо унікальність оформлення для вас не особливо важлива — це відмінний варіант. Тим більше що готовий результат виглядає досить презентабельно.

5. Електронний фотоальбом

Це найекономніший спосіб створення альбому для новонародженого. Вам не доведеться витрачати гроші на роздруківку фотографій, покупку фотоальбому і роботу майстра. Досить знайти електронний шаблон з відповідною структурою та дизайном. Більшість таких шаблонів можна завантажити безкоштовно. При наявності на комп’ютері програми PowerPoint, введіть в рядок пошуку, що відкривається при запуску програми, «photos», і ви моментально отримаєте масу шаблонів.