Формуємо і рівняємо бороду самостійно

У чоловіків, які вирішили відростити бороду може виникнути безліч питань і проблем в ході процесу відрощування і формування бороди. Ми з вами вже розглянули: як правильно відростити бороду, як правильно голитися, щоб росла борода і як правильно носити бороду.

Forming_beard

Тепер, ми розглянемо, як правильно формувати бороду.

Голимо зайве

Якщо вам вдалося правильно відпустити бороду, то маючи достатню кількість волосся для надання потрібної форми можна приступити до її створення. Для цього вам знадобиться дзеркало, ножиці, тример, бритва і гребінець.

Спочатку давайте розберемося, як правильно сформувати бороду. Для початку потрібно визначиться з видом бороди відповідно до типу обличчя.

Наступний крок — це зрозуміти, як правильно голити обличчя в місцях, де волосся немає бути. Починати потрібно зі щік, потім потроху з кожного боку голити обличчя до досягнення потрібної форми. Потім переходимо до підборіддя і шиї. Подумки проведіть лінії бороди і крок за кроком домагайтеся потрібної форми. Не поспішайте і не бійтеся — правильно поголити бороду з першого разу у вас може і не вийти, але ви отримаєте незамінний досвід.

Тому для початку виберіть тип бороди довший, щоб у вас була можливість виправити недоліки. Зайве ви завжди встигнете прибрати.

Рівняємо бороду

Тепер розглянемо, як правильно рівняти бороду. Коли ви досягли потрібного результату і зголили все зайве, можна приступити до самої бороді. Для цього скористайтеся ножицями і гребінцем або тримером. Для надання потрібної довжини за допомогою ножиць і гребінця захоплюйте невеликі ділянки волосся і рухайтеся від щік до підборіддя, поперемінно зістригаючи то з одного боку, то з іншого волосся.

Якщо ви користуєтеся тримером, тоді скористайтеся насадками відповідної довжини. Почніть з найбільшої, якщо результат вас не влаштовує, поступово переходьте на більш короткий варіант.

Останні штрихи

Коли борода сформована, і ви вважаєте, що досягли потрібного результату, можна приступити до останнього етапу. Ретельно вимийте обличчя і бороду. Зачекайте, коли волосся на обличчі висохне і гарненько розчешіть бороду. Тепер вам буде видно які волоски стирчать і їх потрібно підрізати. За допомогою тримера або ножиць підрівняйте бороду.

Як ми бачимо немає нічого складного у формуванні бороди, якщо волосся достатньо. Тому, якщо ви новачок і це ваш перший досвід, постарайтеся для початку відростити повну бороду і тільки тоді формуйте обраний стиль борідки.

Рекомендуємо подивитися майстер-клас про те, як формувати і рівняти бороду.