Фітодизайн житлових приміщень

В будь-якому житловому приміщенні необхідно створити комфортну атмосферу, тому важливо зробити правильний вибір рослин для розміщення їх в будинку.

3009-01При оформленні фітодизайну квартир використовуються оригінальні композиції з рослин. Разом з тим, необхідно дотримуватися головного правила – чим більше площа житлового приміщення, тим більші розміри квітів і рослин.

При невеликій площі приміщення слід розміщувати рослини в підвісних кашпо та в невеликих квіткових горщиках. Наприклад, для передпокою підійдуть рослини з невеликим за розміром листям – драцена, філодендрон, невеликі деревоподібні рослини. Підбираючи рослини для житлового приміщення необхідно враховувати дизайн інтер’єру будинку, його стиль. Наприклад, для інтер’єру приміщення в східному стилі, чудово підійдуть орхідеї, азалії і бамбук, а для сучасного стилю можна використовувати всілякі кактуси та монстеру.

Поставте для себе завдання зробити вертикальное озеленение интерьера максимально ефективним та естетичним, адже від цього залежить повна гармонія всіх елементів інтер’єру та вашої оселі.

У житлових приміщеннях озеленення вітальні створює комфортну атмосферу гостинності. Оригінальні рослини з яскравими квітами, з декоративними плодами добре розмістити на підлозі або в красивих квіткових горщиках на полицях різних розмірів.

У спальній кімнаті не рекомендується розміщувати квітучі рослини з сильним ароматним запахом. В ній доречно поставити невеликі рослини, що створюють спокійну атмосферу затишку.

Озеленення кухні в будинку, передбачає оздоблення її інтер’єру кучерявими рослинами в підвісних кашпо або декоративними квітами у великих вазах.

Розміщення рослин у ванних кімнатах обмежує їх вибір, так як, висока вологість і відсутність сонячного світла не дозволяють живим рослинам добре рости і розвиватися.

Враховуючи, всі умови для правильного підбору рослин при озелененні житлових приміщень, їх особливості і сумісність один з одним, можна прикрасити інтер’єр будинку, створити чистий простір та здорову атмосферу житла.