Фітнес-прибирання: два в одному для жінок, які худнуть

Не кожна жінка знає, що прибираючи квартиру, вона витрачає значно більше калорій, ніж гризучи себе всілякими дієтами. Фахівці навіть випускають відео з вправами, де в якості опорних засобів служать дитячі коляски, пилососи і навіть мобільні телефони. Можна розмовляти з подругою, прибирати квартиру і худнути. Як? Про це буде трохи пізніше.

1455795964_fitnes-uborkaХто придумав фітнес-прибирання? Самі жінки і придумали, тільки досвідчені тренери трохи підправили. Що треба робити, щоб схуднути і будинок прибрати так, щоб він блищав?

3 правила, яких слід дотримуватися

Правило перше: правильно нагинатися. Ніяких різких нахилів вниз, по прямій! Присядьте, щоб взяти телефон, який ви залишили на журнальному столику, але спину тримайте якомога пряміше. Ганчірку або щітку для пилу візьміть в ліву руку, якщо ви правша (для жінок-лівшів все навпаки), і починайте плавними колами витирати пил зі столика, просуваючись по косій до протилежного краю від того, де ви присіли. Відчуйте, як напружилися м’язи в боках і в районі лопаток.

Правило друге: пилососьте книги не за допомогою довгої ручки, а зробіть її якомога меншою. Насадку надягати не обов’язково. Біля вуха тримайте телефон лівою рукою, а праву витягуйте якомога вище, тобто прибирання книжкової шафи треба починати з верхніх полиць, поступово зменшуючи навантаження на спину, ноги і руки. Як тільки потягнулися вгору, піднімайтеся на носки, але ноги при цьому повинні бути розставлені не більше, ніж на 10 см (2 сірникові коробки в довжину) одна від одногї. Виставляйте сідниці, наскільки це можливо, і різко їх розслабте.

Правило третє: мийте підлогу так, як ніби танцюєте вальс, ча-ча-ча, сальсу або танго. Але живіт постарайтеся при цьому тримати втягнутим, і нахили робіть в сторону на прямих ногах. Піднімайте підборіддя вгору і затримуйтеся в такому положенні на 5-6 секунд.