Фітнес під час вагітності

Кожній жінці треба пам’ятати, що відсутні дані, які свідчать про те, що вагітні повинні обмежувати себе у занятті фітнесом . У цій статті даються рекомендації жінкам, які не мають додаткових факторів ризику.

 

Рухова активність під час вагітності може позитивно позначитися на вашому здоров’ї, навіть якщо ви будете виконувати вправи середньої або невисокої активності.

Фітнес-під-час-вагітності

 

Кількість кисню, необхідна для занять фітнесом, під час вагітності обмежена. Тому інтенсивність вправ треба змінювати відповідно до відчуттів. Вагітним ні в якому разі не можна до знемоги займатися. У разі перевтоми вони повинні заняття припинити.

 

 

Зверніть увагу на те, що можна саморозвиток не повинен обмежуватися лише фітнесом. Подорожуйте, вивчайте англійську (до речі, визначити рівень своєї англійської можна за адресою http://native-english.com.ua/test), всі ці речі можуть стати хорошим доповненням до заняття фітнесом.

 

 

Вправи, в процесі яких треба долати власну вагу, можна в певних випадках під час вагітності виконувати з такою ж ефективністю, що була до вагітності.

 

 

Для того щоб підтримати розвиток вагітності, потрібно 300 кілокалорій додатково в день. Якщо ви займаєтесь фітнесом, то необхідно звернути увагу на харчування.

 

 

Пам’ятайте, що в перші три місяці необхідно стежити, щоб не перевтомитися. Під час тренувань потрібно пити багато води. На час занять фітнесом треба надягати еластичні бавовняні штани, добре утримуючий бюстгальтер і кросівки. Якщо ви займаєтеся йогою, то треба надягати зручний костюм, який добре тягнеться.

 

 

Не затримуйте дихання під час вправ, тому що це може викликати запаморочення або збільшити на низ таза тиск.

 

 

Вагітним найкраще займатися статистичними вправами, плаванням, швидкою ходьбою і полегшеною аеробікою.

 

 

Однак попередньо необхідно порадитися з лікарем. Адже якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям (наприклад, діабет або хвороба серця), то заняття фізкультурою можуть бути небезпечними!

 

 

В організмі жінки багато змін, які обумовлені вагітністю, після пологів вони зберігаються ще 4-6 тижнів. Тому треба поступово і дуже обережно повертатися до активності, яка існувала до вагітності.