Фітнес і майбутня мама

Вагітність і пологи є найважливішим етапом в житті абсолютно кожної жінки. Можна, звичайно ж, досить багато розповідати про те, що це красиво і дуже здорово, але потрібно подивитися правді в очі — величезна кількість жінок входить в стан глибокої депресії через значне збільшення у вазі. При цьому на тілі з’являються ці «підступні» розтяжки, жінка значно слабшає фізично. Загальний фізичний стан здоров’я майбутньої матусі — це дуже важливий момент, від якого залежить «успіх» вагітності.

photoeditorsdk-export

На жаль, величезна кількість жінок ведуть абсолютно неналежний спосіб життя, вони байдуже ставляться до своєї ваги. Безумовно, ще й вагітність накладає свій відбиток, що є величезним навантаженням на організм, згубно позначаючись на фізичному стані жінки.

Безсумнівно, абсолютно кожна жінка бажає завжди мати гарний вигляд і бути привабливою. Можливо, ви ніколи не займалися таким видом спорту, як фітнес. Ну, так ось, настав ваш час! Модний вид спорту не тільки подарує вам хорошу форму, але і забезпечить відмінний стан вашому організму. Приблизно на десятому тижні вагітності у вас з’явиться можливість записатися в спеціальну групу фітнесу для вагітних, де вам запропонують спеціальний курс занять.

Дані заняття враховують різні аспекти і особливості організму вагітної. Як правило, в цей комплекс занять входить: дихальна гімнастика, уроки танців і аеробіка низької інтенсивності, релаксація, йога, розвиток гнучкості, аквааеробіка та інше. Важливо вибрати висококласного тренера, адже ви, можна сказати, довіряєте йому і своє життя, і життя плоду , який розвивається всередині вас.

І ще кілька важливих рекомендацій. Якщо під час вагітності ви не припиняєте вести досить активний спосіб життя, то вам, безумовно, потрібно збільшити прийом мінералів і вітамінів. Також узгодьте зі своїм лікарем прийом різноманітних добавок. Якщо у вас виникли будь-які сумніви або переживання за стан здоров’я, то не зволікайте, терміново зверніться за консультацією до акушера-гінеколога. Створіть для вашого малюка найбільш сприятливі умови, адже від цього залежить його розвиток в майбутньому.