Фітнес для обличчя

Під словом «фітнес» багато людей мають на увазі фізичні вправи, за допомогою яких можна задіяти різні м’язи рук, ніг, живота для підтримки в тонусі організму.

1896769_663136977083332_428666579_nОднак в останні кілька років стався істотний прорив в інтерпретації даного терміна. В результаті, з’явилося таке поняття, як «фітнес для обличчя».

Особливою популярністю такий фітнес користується у жителів Америки і Європи. Чому?

Багато в чому за рахунок своїх достоїнств:

 

  • безпека — набагато простіше, приємніше і зручніше в порівнянні з хірургічним втручанням;
  • метою дії є причина, а не наслідок проблеми;
  • має довгостроковий ефект (року);
  • не потрібно платити за процедури.

Якщо динамічний ритм життя не залишає багато часу для догляду за власним обличчям, тоді вельми актуально вдатися до допомоги фітнесу для обличчя. Комплекс нетривалих і простих вправ забезпечить необхідний догляд за обличчям, що дозволить ефективно боротися з такими проблемами, як зморшки. Тим більше, що виконувати його можна як на роботі, під час нетривалих перерв, так і в будь-який інший час.

Всього на обличчі людини є 57 різних м’язів, кожний з них вимагає особливого догляду. Залежно від кількості вільного часу, який виділяється на вправи, можна проводити відповідні тренування. Але якщо паузи нетривалі, виконати доцільно хоча б кілька з них.

 

  • Вправа для м’язів чола — для цього, над бровами необхідно розташувати вказівні пальці. Одночасно напружуючи лоб і піднімаючи його, потрібно напружені пальці тягнути вниз. При цьому, потрібно постаратися не морщитися в цей час. Ефект зможе дати комплекс з 10 підходів вправи по 5-10 секунд;
  • Вправа для зміцнення м’язів навколо очей — для цього необхідно примружитися, але, дуже бажано робити це і не морщитися. За допомогою даної вправи можна позбутися від мішків під очима. Її тривалість — 5-8 секунд, 10 підходів;
  • Вправа для нижньої частини обличчя — в цьому випадку, спершу потрібно зробити губи літерою «о» і витягнути їх наскільки це можливо вперед, після чого слід постаратися посміхнутися. Паралельно м’язи щік також потрібно напружити. Для доброго ефекту вистачить 8-10 підходів.

Цей нескладний комплекс вправ, незважаючи на всю свою простоту, вже через короткий час дозволить відчути позитивні зміни в плані омолодження обличчя.