Фітнес для новачків: 5 порад

Тіло своєї мрії виходить створювати тільки у фантазіях, дивлячись на себе в дзеркало? Пора опуститися на землю і почати діяти. Поради, викладені нижче, призначені для новачків, які, може бути, давно мріяли про гарне тіло, але тільки недавно почали діяти.

shutterstock_278556428Порада № 1: беріть більше! Кардіо — це запорука стрункої фігури. Але кардіо не забезпечить м’язи і плавну структуру тіла. Навіть жінкам буде ефективно «розбавити» свою тренувальну програму вправами з обтяженнями. Навіть мінімальна вага швидко забезпечать помітний результат.

Порада № 2: харчування — головний анаболік! Завжди пам’ятайте про те, що вправи в залі — це катаболізм (руйнування), а харчування — це джерело речовин для анаболізму (створення). Тому перш ніж підшукувати собі чергову програму тренувань, важливо нормалізувати харчування: збільшити кількість прийомів їжі в день або обсяг однієї трапези, забезпечити надходження всіх нутрієнтів (вуглеводи, жири, білки).

До речі, вас можуть зацікавити захоплюючі фитнес туры, детальніше про які ви можете дізнатися на сайті wellnessclub.com.ua просто зараз!

Порада № 3: сон — це головне! Як і у випадку з харчуванням, великих м’язів і красивого тіла можна не чекати тим, хто погано спить. Мінімум 8 годин — золоте правило для всіх спортсменів. Крім того, необхідно також уважно планувати як дні навантаження, так і обов’язкові дні відпочинку, коли тіло і буде набирати заповітну м’язову масу шляхом відновлення клітин з суперкомпенсацією.

Порада № 4: починайте з малого. Спочатку налаштуйте себе на те, що створення атлетичного тіла — процес довгий і трудомісткий. На тіло мрії (в залежності, звичайно ж, від ваших побажань) піде від 1-го року до 3-х років інтенсивних тренувань. У налаштуванні себе на повільний результат є свій сакральний сенс: в перші, найскладніші тижні походу в спортзал ви будете невимовні раді, коли побачите помітні результати, а в наступні місяці не будете впадати у відчай від низької швидкості росту м’язів.

Порада № 5: завжди запитуйте поради. Не соромтеся чогось не знати. Головне — що ви намагаєтеся дізнатися. Шукайте відповіді на форумах і в статтях, запитуйте поради у досвідчених атлетів і тренерів.