Фінанси та стосунки

У традиційному суспільстві прийнято, що чоловіки повинні заробляти більше ніж жінки, жінки ж, у свою чергу, цей факт активно спростовують і прагнуть зробити все, щоб бути самостійними. У цьому є і плюси і мінуси.

153921126Плюси

 

  • Чоловік готовий підніматися на ту ж ступінь, що і ви, і тоді ваш дохід збільшиться в рази.
  • Чоловік здатний перейняти на себе частину домашніх турбот, у разі, якщо не відчуває можливості піднятися трохи вище — таке теж буває, не у всіх вистачає енергії на все і відразу і звинувачувати чоловіка за це, швидше за все, не варто.
  • Чоловік буде відчувати не тільки свій авторитет, але і наявність його у вас, відповідно, рішення «чоловік сказав» вже немає, зате є «ми вирішили».

 

Мінуси

 

  • Чоловік може перебувати в пригніченому стані і відчувати свою ущербність. В такому разі просто не треба на нього зриватися, особливо якщо він намагається змінити своє становище. Також, не варто ставити його на місце якогось слуги «принеси, подай, не заважай», незважаючи на його доходи і витрачений на роботу час — він теж людина і також, як і ви, хоче підтримки.
  • Чоловік може закотити не одну істерику з вимогою кинути роботу і зайнятися господарством. Нескладно зрозуміти, що з такими екземплярами вам не по дорозі.
  • Чоловік може спробувати вдарити вас або навіть не спробувати, щоб довести свою могутність. Такі індивіди також повинні бути вигнані геть з життя, бо принесуть тільки страждання і розчарування у подальшому.

 

Що робити, щоб такого не було?

 

Та нічого. Деякі панянки приховують свої доходи, але, наприклад, коли різниця в колишньому житті і житті нинішньому стає занадто великаою — втрачають терпіння і починаються скандали. Багато хто дійсно кидає роботу, щиро вважаючи, що чоловік той самий і можна заради нього все кинути, знову таки все закінчується плачевно.

Можна уникнути неприємної ситуації в принципі. Ще на моменті підбору свого чоловіка — звернути увагу на його витрати. Однак серцю не накажеш, тому подібні казуси засновані на фінансових відмінності існують.

При всьому при цьому, потрібно бути обережною, не те щоб не нашкодити стсоункам, а не зіпсувати життя самому чоловікові, не ламати його, хоч і плекати надміру теж не потрібно.