Фінанси і чоловік

Напевно ця стаття стане корисною для молодих сімей, а саме дівчат, які недавно вступили в шлюб і частково знаходяться під опікою батьків.

e85da5e7459fbf374107262a3a146e3fНерідкі ситуації, коли молода дівчина з’їхавшись з хлопцем, тягне від власних батьків і гроші, і їжу, і предмети побуту і все підряд включаючи застарілі сімейні підвалини. Так ось — так робити не можна ні в якому разі. Чоловік стає млявим, він розуміє — на допомогу прийдуть батьки моєї судженої, значить без білизни і їжі не залишимося. Відповідно, виходячи з таких логічних міркувань починаються деякі проблеми з фінансами, починаючи від необдуманих витрат тільки на себе і закінчуючи зміною роботи на більш легку і менш оплачувану.

Як же уникнути такого повороту, якщо всі помилки вже допущені і навіть проблеми з ними пов’язані вже з’явилися?

Перше, обговорити з чоловіком поставки продовольства. Розподілити кому ви будете допомагати на городі, кому по дому і що від кого брати. Необхідно продумати все до найменших дрібниць, щоб усім дісталося порівну і потім не гризла образа.

Друге, перестати доглядати за собою в розумних межах. Пояснити це своєму чоловікові буде досить просто «милий, мама і тато перестали давати мені гроші на себе, а взяти їх із загального бюджету я не можу, так як грошей там немає».

Після цього почати вести активний підрахунок витрачених на їжу та інше засобів грошей, відмовляти собі в променадах, шопінгу і, можливо, навіть в інтернеті. Аргументувавши все це відсутністю коштів. Для більшої наочності можна складати чеки.

Потім, необхідно знайти щось таке, чого немає у вас і почати про це мріяти. Голосно і відкрито, просити це на свято. Упс, не вийшло. Сказати, що купите потім і знову почати дуже люто і вголос мріяти.

Ще краще, якщо все це поєднати з посиленою роботою або підробітком і після кожного трудового дня показувати свою неймовірну втому.

Навіть самий нахабний і егоцентричний чоловік витримує такий натиск максимум пів року, якщо ж залишки розуму збереглися — то ще в перший місяць можна побачити серйозні результати, починаючи від активних підробітків і закінчуючи елементарною допомогою вашим рідним.

Лайфхак цей дієвий, і на жаль не такий відомий. Зате він допоможе обійтися без нервів і скандалів з коханою людиною. Тут, мабуть, варто додати, що якщо чоловік спочатку був не дуже активним, то виправити його таким способом складно і часто неможливо.