Фата нареченої та її поєднання з сукнею

Фата — це жіночий головний убір, виконаний з м’якої тканини. На сьогоднішній день — це символ шлюбу. Хоча протягом багатьох років, весільна мода змінювалась, фата продовжувала зберігати свої сильні позиції.

5364.1053x1500.1409828414Фату зазвичай роблять з фатину. Іноді вона прикрашена мереживом, з декоративною обробкою, вишивкою, паєтками, квітами і навіть перлами. Звичайно, спочатку потрібно вибрати сукню, а потім підбирати фату.

 

Вуаль

 

 

Вуаль — це делікатний, іноді мереживний аксесуар, який кріпиться на шпильках або вставляється у волосся. Вуаль переживає сьогодні час слави і все більш витісняє традиційний довгий аналог. Це дуже елегантне, злегка гордовите доповнення, тому не підходить для кожної нареченої. Вуаль також посилається на вісімнадцяте і дев’ятнадцяте століття, представляючи елемент весільного ретро стилю. Вуаль добре підходить для простих весільних суконь.

 

Фата до плеч

 

 

Така фата має довжину близько 50 сантиметрів. Найчастіше вона зроблена з ніжного тюлю. Вона уособлює собою чудову універсальність. Фата до плеч коротка, тому не буде заважати ногам під час танцю, а також наречена не втомиться від її ваги. Така фата буває, звичайно, гарно оздоблена вишивкою, стразами, паєтками та іншими елементами. Таким чином, ви можете дозволити собі експериментувати, але пам’ятайте, що безліч доповнень не завжди дають вражаючий ефект. Не перестарайтеся, щоб не отримати ефект «важкої голови». Фата до плеча підходить майже до будь-якого весільного плаття. Вона практична і дуже універсальна. Вибирайте таку фату, якщо ви вирішили створити образ принцеси, класичний стиль або весільний наряд з голими плечима.

 

Фата до лінії бюста

 

 

Її довжина близько 65 сантиметрів. Найчастіше вона зроблена з тюлі або мережива. Така фата дуже зручна і універсальна. Фата до лінії бюста відкриває руки. Вона підходить під образ принцеси з класичним весільним платтям. Якщо ви вирішили вибрати таку фату, вона обов’язково повинна бути мінімально оздоблена. Відкиньте убік багаті прикраси, камені або перли.

 

Фата до підлоги

 

 

Якщо ви будете обережно пересуватися на власному весіллі, то можете вибрати таку довжину фати. Майте на увазі, що фата до підлоги досить важка, але вага залежить від виду матеріалу. Така фата є ідеальним вибором для високих жінок. Ідеально поєднується з класичним довгим платтям, а також з сукнею-русалкою. Візуально довга фата подовжує силует.