Фасони і моделі сучасних жіночих сорочок

Колись давно, сорочки були виключно чоловічим одягом. Але дівчата швидко оцінили їх по достоїнству і трохи змінивши стали використовувати у своєму гардеробі. Зараз є величезна кількість різноманітних фасонів і моделей, так що кожна жінка може знайти для себе підходящу сорочку.

modnyye-rubashkiІснують облягаючі і вільні, довгі і короткі, суворі і молодіжні жіночі сорочки. Але найголовніше те, що всі вони гарні по-своєму. У даній статті ми розповімо вам про найбільш популярні і цікаві фасони. Класичні сорочки дуже актуальні і затребувані. Протягом багатьох років класична сорочка залишається такою, якою і була. Стандартним фасоном вважаються сорочки з довгими рукавами, прямого крою. Також вони обов’язково повинні бути на ґудзиках, які розташовані посередині грудей.

Ще одним атрибутом служить манжет на рукаві і комір. Перевага класичних сорочок полягає в тому, що в них можна ходити на роботу, важливі зустрічі і заходи. Вони роблять дівчиною більш серйозною і солідною. Також існує літній варіант класичної сорочки. В цілому вона виглядає абсолютно точно так само, за виключення того, що рукав є більш коротким і доходить приблизно до ліктя. Кольори класичних жіночих сорочок, як правило, дуже прості: білі, сірі, чорні.

Сорочки-туніки на відміну від класичних більш яскраві і різноманітні. Вони бувають як облягаючими, так і вільними. В цілому, підходять такі сорочки більше для прогулянок або створення яскравих образів. Також сорочки-туніки дуже сильно розрізняються по довжині. Бувають моделі трохи нижче стегна, а бувають і такі, які доходять до коліна. Кольори можуть бути які завгодно, тут немає строгих правил.

Сорочки з відкритими плечима стали неймовірно популярними останнім часом. Моделей такого фасону зараз дуже багато. Деякі мають просто відкриті плечі, інші відкриті плечі і руки. Виглядають ці моделі сорочок дуже ефектно. У них можна ходити на вечірки або інші молодіжні заходи. До речі, дані сорочки дуже добре комбінуються з джинсами і спідницями.