Фарбуємо волосся вдома: корисні поради

Звісно, якщо ви мрієте про складне фарбування на кшталт балаяжу чи перехід із чорного у блонд, то краще доручити це завдання професіоналу. Зате оновити колір чи змінити його на кілька тонів цілком можна самостійно. Читайте дієві рекомендації, що допоможуть якісно пофарбуватися в домашніх умовах, а також надовго зберегти отриманий результат.

Ретельно підготуйтеся

womansecret 2Заздалегідь придбайте все, що знадобиться. Окрім фарби та окислювача, підготуйте пензлик, неметалічну посудину для змішування, рукавички та затискачі. Потурбуйтеся, щоб під рукою були вологі серветки, які видалять зі шкіри свіжі плями від барвника, та звичайний бальзам для губ. Нанесений по контуру росту волосся, він запобіжить фарбуванню лоба, скронь і шиї.  

Проведіть тест

Цей важливий запобіжний захід дозволить, по-перше, виявити, чи немає у вас алергії на обрану фарбу. По-друге — з’ясувати, як колір візьметься на ваших локонах. Пофарбуйте непомітну прядку на потилиці та зачекайте визначений час. Якщо результат влаштовує — сміливо беріться за пензель, в іншому разі підбирайте новий засіб. Не варто змішувати кілька тонів, намагаючись отримати бажаний: такі експерименти залиште професійним колористам.  

Роздягніться

Зніміть весь одяг, який не бажаєте забруднити, адже змити сліди фарби з тіла значно простіше, ніж відіпрати їх з улюбленої кофтинки. Також накрийте тканиною чи клейонкою частини підлоги, куди може потрапити барвник. А після фарбування добре вимийте раковину чи ванну, над якою проводилася процедура.    

Починайте з маківки

womansecret 1Спочатку пофарбуйте корені, особливо якщо вони відросли, після чого поступово спускайтеся до кінчиків. Щоб пігмент розподілився рівномірно по всій довжині, прочешіть прядки гребінцем. Обов’язково діліть волосся на секції і закріплюйте їх затискачами, як це роблять перукарі, аби все зафарбувати та не пропустити жодної ділянки. Ще радимо взяти невелике ручне люстерко, за допомогою якого зможете роздивитися задню частину голови у великому настінному дзеркалі.

Змініть догляд

Найбільший ворог кольору — звичайна вода. Вона вимиває молекули пігменту щоразу, коли ви мочите волосся в душі або басейні, а домішки у її складі піднімають волосяну кутикулу, пришвидшуючи цей процес. Тому важливо підібрати правильний догляд — шампунь, кондиціонер та маску, які призупинять вимивання. Спеціальні засоби для фарбованого волосся є в асортименті багатьох брендів, наприклад Estel Professional. Вони запобігають тьмяності кольору, підвищують його стійкість та яскравість. Крім того, придбайте сухий шампунь, який дозволить рідше мити голову.

Підтримуйте відтінок

Періодично користуйтеся фарбувальними тоніками та бальзамами, які відповідають вашому тону. Влітку, щоб уникнути руйнівного впливу сонячних променів, обов’язково треба носити головні убори та використовувати продукти з SPF. До того ж слід звести до мінімуму застосування фена та випрямляча, аби зайвий раз не пошкоджувати структуру волосків. А головне — не лінуйтеся добре доглядати за локонами, обираючи якісну косметику.