Фарбуємо брови і вії правильно

Мало хто з представниць прекрасної статі знає основні закони фарбування вій і брів. Основним правилом при цьому кропіткому процесі залишається грамотний вибір кольору для фарбування, щоб брови і вії виглядали гармонійно.
55 (1)

Всім відома пристрасть дівчат до зміни іміджу і зміни зовнішнього вигляду. Тому дуже часто помінятися можна шляхом фарбування брів і вій. Перед тим, як почати процедуру фарбування, необхідно з’ясувати, чи підходить людині обрана профессиональная краска для бровей и ресниц. Не варто застосовувати фарбу для волосся, тому що вона не має сприятливих властивостей і може викликати запальний процес. Фахівці рекомендують вибирати якісні дорогі засоби, які мають специфікацію відповідного типу — і продукція для салонів краси як не можна краще підходить до такої вимоги. Перед фарбуванням варто вивчити інструкцію по застосуванню, щоб в точності слідувати рекомендаціям. Не можна фарбувати брови або вії, якщо є запалення очей. Щоб не погіршити ситуацію, краще почекати поки воно пройде.

Також необхідно перед фарбуванням провести тест: невелику площу шкіри намазати фарбою і почекати 24 години. Якщо реакції не було, можна сміливо приступати до фарбування.

Правила фарбування

Варто в обов’язковому порядку дотримуватися способу застосування та тих пропорцій, які вказані на інструкції, що додається до фарби.

Перед фарбуванням варто вимити руки, на повіки нанести за допомогою спонжа молочко (для видалення залишків косметичних декоративних засобів), потім крем на шкіру навколо. Після подібного підготовчого процесу можна починати розводити фарбу по інструкції. Щоб її нанести, фахівці рекомендують користуватися ватною паличкою або пензлем.

Нанесення на брови фарбувального засобу від kosmetika-proff.ru починають із зовнішнього краю, поступово пробираючись до внутрішнього. Фарбу залишають на проміжок часу від 5 до 15 хвилин. Видаляють з брів фарбувальний пігмент за допомогою ватного тампона, який змочують у теплій воді. Варто підкреслити, що фарбують брови по одній.

Якщо після змивання виявилося, що колір надто темний, то не варто засмучуватися, адже це можна виправити, змивши зайву фарбу.

Більш копітка робота — фарбування вій. Краще не експериментувати і звернутися за допомогою до фахівців. Пофарбувати вії вдома можна, але вдаючись до допомоги близької людини. Допомогти в цьому зможе подруга, яка дасть можливість провести цю процедуру набагато грамотніше, ніж при самостійних спробах зробити себе красивішою. Перше, що слід зробити — закрити очі, після чого під вії покласти вологі диски з вати (для виділення вій зверху). Ватний диск варто постійно притримувати, щоб він не змістився. У цей момент помічник повинен ретельно нанести фарбу на вії по всій їх довжині. Фарбувальні пігменти тримають близько 10-ти хвилин.

Варто розуміти, чим частіше дівчина фарбує свої вії і брови, тим більша ймовірність появи запалень. Однак, ця процедура все ж доречна для дівчат, які хочуть виглядати на 100%, але їм не вистачає часу на щоденне нанесення декоративної косметики.