FAQ з хімчистки подушок, м’яких меблів та килимів: відповідаємо на ваші запитання

Наших замовників цікавлять не лише ціни на послуги. Менеджери компанії отримують десятки різних питань про хімчистку м’яких меблів і килимів, найпопулярніші з яких ми включили в цю статтю.

Навіщо потрібне чищення подушок?

У багатьох сім’ях є така традиція: передавати подушки, перини, або ковдри у спадок, або як придане до весілля. Але люди рідко замислювалися, що у спадок передаються не лише цінні постільні речі, але ще й ціла низка хвороб та небезпечних мікроорганізмів.

Складно уявити, скільки всякої «цікавої живності» накопичується в пуху і напірнику, за довгі роки використання. Це і пилові кліщі, і різні бактерії (зокрема і вірусні, адже вболіваємо ми найчастіше лежачи на подушці). Напірник теж просочується шкідливими речовинами, тому його необхідно періодично змінювати.

Отже, чистка подушок, замовити яку можна на сайті https://www.moi-divan.kiev.ua/service/himchistka-podushek/, потрібна насамперед для збереження здоров’я організму.

Якщо ви спите на старому напірнику для подушок, зі старим наповнювачем, після реставрації ви відразу помітите позитивні зміни у самопочутті.

Незалежно від матеріалу наповнювача або напірника для подушки, рано чи пізно завжди настає час, коли подушку необхідно оновити.

Ми Вам у цьому допоможемо!

Навіщо мені замовляти хімчистку, якщо я можу почистити Ванішем?

Побутові шампуні для чищення м’яких меблів та килимів видаляють далеко не всі види плям. Багато типів комбінованих забруднень реагують на універсальні засоби несподіваним чином: вони не розчиняються, а навпаки, намертво закріплюються у структурі матеріалу.

При проведенні хімчистки майстер виводить плями за допомогою спеціалізованих професійних засобів для виведення плям, які забезпечують результат у 99% випадків.

Другий мінус самостійного чищення – відсутність промивання матеріалу. Уявіть, що станеться з одягом, якщо ви не прополоскати його після прання з порошком. В цьому випадку в волокнах залишиться вся непромита хімія, яка після висихання тканини перетвориться на тверді кристали солей і важкорозчинних речовин.

І, нарешті, третій підводний камінь – невелика глибина чищення. Побутовий шампунь розчиняє плями лише на поверхні, тоді як 80% бруду залишається в оббивці або ворсі килима.

Водну хімчистку можна порівняти з повноцінним пранням, що включає полоскання. Майстер промиває тканину або ворс за допомогою екстрактора (професійного миючого пилососа), який упорскує воду або нейтралізуючий розчин під тиском на глибину до 3 см і практично відразу втягує рідину в окремий резервуар разом із миючим засобом та розчиненими забрудненнями.

Чим професійний екстрактор відрізняється від миючого пилососу?

За принципом дії побутовий миючий пилосос не відрізняється від професійного екстрактора. Обидва апарати «вміють» подавати воду під тиском на поверхню і всмоктувати її разом із брудом в окремий резервуар.

Різниця полягає в потужності турбін та насосів. У порівнянні з миючим пилососом екстрактор подає сильніший струмінь і всмоктує більше рідини, завдяки чому краще справляється з глибоким чищенням килимів і текстильної оббивки м’яких меблів.

Чим виїзна хімчистка відрізняється від прання килимів у цеху?

Фабрична хімчистка — свого роду делікатне прання із застосуванням безводних органічних вуглеводневих розчинників або водовмісних миючих засобів з ПАР (сурфактантами). Чищення проводиться в спеціальних машинах закритого типу методом повного занурення в чистячі речовини.

Коли варто замовити фабричну хімчистку:

  • Покриття виготовлене вручну;
  • Матеріал ворсу або підкладка боїться води (джут, віскоза, льон, сизаль)

Виїзна хімчистка виконується килимовим екстрактором. За допомогою обладнання майстер наносить на килим спеціальний слаболужний шампунь і промиває ворс від забруднень та хімії нейтралізуючим водним розчином кислотного ополіскувача.

Коли можна замовити виїзну хімчистку:

  • Покриття не боїться вологи – в його основі немає клею або танінів;
  • Килим виготовлений машинним способом із синтетичних волокон або вовни;
  • Килим складно або неможливо зняти (притиснутий меблями, зафіксований плінтусами тощо).