Факти і міфи про відбілювання зубів

Процедура відбілювання зубів більше відноситься до косметичних процедур, ніж до лікувальних. Стоматологи використовують її для додання зубам світлих відтінків. Якщо ви замислюєтеся про те, щоб зробити свої зуби більш привабливими і видалити з них наліт, який вам не подобається, то краще не робити це самостійно. Звичайно, сьогодні можливо все. Є багато інформації в Інтернеті, в журналах і в рекламі, але недарма ж існує така медична галузь як стоматологія зубів. Перед тим як вибілювати зуби, потрібно перевірити їх на карієс і наявність захворювання ясен, а зробити це правильно може тільки досвідчений фахівець. Крім того, слід враховувати масу фактів і вигадок, які оточують тему відбілювання зубів.

 

 

По-перше, гелі для відбілювання. По суті, всі вони однакові. Відмінність полягає лише в силі. Найсильніші можуть використовуватися тільки в стоматологічному кабінеті. Більш слабкі є в аптеках і в магазинах, але їх теж слід застосовувати відповідно до рекомендацій лікаря.

 

 

otbelivanie-zubov-2

По-друге, відбілюються всі зуби теж однаково. Єдине, простіше вибілювати жовті, ніж сірі, лише тому, що так результат більш помітний.

 

 

По-третє, сила гелю, за великим рахунком, немає значення. Просто слабші гелі потрібно буде використовувати довше за часом.

 

 

Ну і, нарешті, відбілюючі зубні пасти. Вони, в основному, містять лише механічні матеріали, що володіють абразивними властивостями і, як би, відлущують поверхню зубів в процесі чистки. Відповідно, і ставитися до них потрібно з обережністю. Взагалі, використовуючи звичайні, магазинні або аптечні засоби, результату можна чекати тижнями або навіть місяцями. У той час, коли все це зможе замінити одним візитом до стоматолога, який може коштувати дорогувато, але, в той же час, якщо ви зацікавлені в результаті і намагаєтеся досягти його своїми силами, засобів може піти набагато більше.