Етапи відносин між закоханими. Частина 2

Найчастіше, про взаємини з протилежною статтю представники молодого покоління дізнаються зі слів інших людей. І якщо людину з дитинства оточують легковажні жінки і чоловіки, які зловживають спиртним, то вона буде думати, що це норма. Щоб правильно вибудовувати відносини, слід навчитися розуміти людей, хоча, єдиного зразка поведінки не існує, бо кожна людина – це яскрава індивідуальність.

Без названия (63)А що потім?

Найголовніше, пройти перші три стадії, а після них відносини переходять до розряду «душевних». Це означає, що молоді люди повністю довіряють один одному і навіть готові одружитися. Весілля може бути лише в тому випадку, якщо закохані не хочуть розлучатися ні на секунду. Їм добре удвох, і вони не бажають порушувати цю ідилію. Питання тільки в тому, що хтось із них може бути морально неготовим до шлюбу.

Після весілля

Перші рік-півтора у молодій сім’ї пануватимуть любов і взаєморозуміння, але через деякий час ситуація може змінитися не в кращу сторону, через те, що романтика у відносинах просто зникне і настане відчуття перенасиченості. Саме в цей період відбуваються сварки і конфлікти, які можуть стати причиною розлучення. Якщо обоє навчаться приймати мудрі рішення, поступатися, слухати один одного і шукати компроміси, то вони можуть зберегти свій шлюб.

Так, кохання не палатиме яскравим вогнем пристрасті, бо воно просто трансформується в дружбу, почуття обов’язку та взаємоповагу. Проживши разом добрий десяток років, люди почнуть розуміти, що справжня любов їх наздогнала тільки зараз. Це і є самий золотий час – стадія істинної любові, про яку пишуть у книжках.