Етапи відносин між закоханими. Частина 1

Від виникнення конфліктних ситуацій не застрахована жодна пара, але у неї є шанс пройти всі стадії, уникнувши при цьому серйозних втрат на любовному фронті. А для цього потрібно дещо знати.

obmen-1200x520Як розвиваються відносини?

Почуття закоханості і сексуальний потяг – це перша стадія. Питання: «як доставити чоловікові задоволення?» хвилює практично кожну дівчину, так і закоханий чоловік готовий на багато експериментів. Молоді люди тільки зустрілися один з одним, виявили взаємну симпатію, в їх крові вирує гормональна буря, і вони свято вірять у те, що це почуття – назавжди. Ось це і є перша помилка, адже важко зберегти любов на протязі всього життя, особливо, чоловікам, зважаючи на їх полігамність.

На другому етапі виникає почуття невизначеності, тому що один із закоханих починає сумніватися в щирості своєї половини. Як правило, сторона, яка сумнівається – чоловік, і якщо трішечки побути стервою (в міру, звичайно), то можна легко його до себе прив’язати, якщо не назавжди, то надовго.

Третій етап – це виникнення почуття ревнощів. Буває, що чоловік ревнує жінку навіть до гребінця, яким вона причісується, не кажучи вже про одногрупників, колег по роботі, старих знайомих та інших «стовпів».

У кого закохані вчаться будувати стосунки?

У ролі вчителів виступають оточуючі люди. У більшості випадків, це батьки. Саме вони мимоволі подають приклад своїм дітям і вчать їх спілкуванню з протилежною статтю. І якщо батьки подають поганий приклад, тобто, постійно лаються, займаються взаємним рукоприкладством і просто не поважають один одного, то навряд чи вони зможуть прищепити своїй дитині почуття поваги до іншої людини, і навчити дитину хорошим манерам.