Етапи ремонту

Ремонт рано чи пізно потрібно в будь — якому приміщенні. Житлове приміщення за своїм станом може зажадати капітальний, тобто комплексний ремонт або косметичний ремонт.

e0f380197d4973ba3179c68680da1782Підготовка до ремонту

Перш за все, приміщення звільняється від меблів і конструкцій, які підлягають заміні. Будь — яка ділянка кімнати повинна мати вільний доступ до неї, можливість установки підсобних конструкцій.

З розвитком високих технологій, які особливо торкнулися будівельного ринку, з’явився величезний асортимент нових матеріалів для обробки приміщень. Причому, особливої ​​підготовки їх використання не вимагає.

Початок ремонту пов’язаний з підготовкою стінових перегородок, підлоги та стельового покриття. Стіни необхідно звільнити від старих шпалер, з підлоги і стелі прибрати старе покриття.

Етапи ремонту

Роботу починають з вирівнювання стін. Підготовленим розчином грунтовки необхідно покрити всі стіни кімнати.

Наступний етап — процедура шпаклювання стін. За допомогою цієї акуратно виконаної операції стіни будуть вирівняні, приховані тріщини, відколи, ямки і щілини. У процесі висихання на стінах можуть з’явитися тріщини, які необхідно змочити водою і затерти шпателем. Через добу стіни будуть готові для обклеювання шпалерами.

Завершивши обробку стін, можна приділити увагу ще одному елементу кімнати, який підготовлений до ремонту, це стеля. Сучасних варіантів обробки стелі доступних для виконання без залучення будівельних бригад — багато. Один з них обклеювання стельовою плиткою ПВХ.

Цей матеріал дуже зручний для виконання самостійного ремонту, так як в цьому випадку не потрібна допомога. Крім того плитка на будівельному ринку пропонується покупцеві в дуже широкому колірному спектрі, поверхня її може бути гладкою або мати рельєф.

Ці характеристики дозволяють використовувати цей матеріал в приміщеннях різної класифікації, починаючи від балкона, закінчуючи спальними кімнатами.

Кріплять стельову плитку до основи за допомогою клею. Вибір клею в магазинах досить широкий, вибираючи його, слід звертати увагу на можливість застосування всередині приміщення.

Після демонтажу плінтуса і підлогового покриття, підлога підлягає ретельному очищенню і ремонту. Для бетонної підлоги виконується заливка бетонної стяжки,

Верхній шар дерев’яної підлоги краще обробити машиною для шліфування дерев’яних поверхонь, знімаючи тонкий шар дерев’яного полотна, який зносився. Ті, що прийшли в непридатність дошки слід замінити. Після виконання цих операцій проводять перевірку фіксації дощок і закривають шпаклівкою по дереву щілини і поглиблення кріпильних елементів.

На підлогу, готову до остаточної обробки настилають обраний підлоговий матеріал. На розсуд власника є три види покриттів:

• м’які матеріали, представлені широким асортиментом: ковролін, лінолеум, корковий і гумовий настили;

• щільні дерев’яні підлоги з дощок цінних порід дерева, паркетні дошки і паркет, ламінат;

• тверді плитки з каменю натурального і штучного, плитка з кераміки.

Фінішем косметичного ремонту є наклеювання шпалер.

Маючи в розпорядженні сучасні оздоблювальні матеріали можна оформити кімнату в будь — якому стилі, отримати будь-який дизайнерський ефект, витративши мінімальні кошти.