Етапи проведення ліпофілінгу грудей

Ліпофілінг грудей — це оптимальна альтернатива збільшенню грудей для тих жінок, які бояться або просто не хочуть робити операцію. Для запису на ліпофілінг потрібно попередньо пройти консультацію з фахівцем. Саме на консультації можна буде з’ясувати обсяг роботи і приблизний результат після її закінчення. Крім того, на консультації можна буде обговорити з фахівцем всі деталі проведення процедури.

липофилинг груди

Далі вас направлять на обстеження, щоб виключити можливі протипоказання до проведення процедури. Обов’язковим є обстеження у мамолога та у анестезіолога. Якщо все пройшло добре, і фахівці схвалили ліпофілінг грудей, то далі, власне, вас в підсумку і запишуть на проведення цієї мініатюрної операції. Сама процедура проходить або під місцевою анестезією, або під повноцінним наркозом. У більшості випадків вибір за вами, але іноді саме анестезіолог вирішує який із цих варіантів буде кращим і безпечнішим у вашому випадку.

Після закінчення операції вас переводять на відновний етап. Відновлення дуже просте — менше фізичної активності і гарний настрій. Простіше кажучи, вас випишуть додому вже на наступний день, так як безопераційна методика передбачає мінімальну травматизацію. Втім, ви можете помітити появу невеликих синців навколо місця проведення процедури. Це нормально і панікувати не варто, вже через кілька днів синці потьмяніють, а ще через кілька днів пройдуть зовсім, не залишивши й сліду. Далі вам залишиться тільки пройти контрольний огляд у фахівця і на цьому процедура закінчується. Все виконано, і ви можете жити як раніше, не маючи будь-яких обмежень.