Етапи оформлення медичної довідки

Кожна людина у своєму житті хоч раз, але стикалася з проблемою отримання медичної довідки. Медична довідка про стан здоров’я необхідна в багатьох життєвих випадках, коли потрібно кудись влаштовуватися, наприклад, на роботу або у спортивну секцію, в басейн. Сьогодні сучасній людині, зайнятій або не дуже зайнятій, рано чи пізно може знадобитися отримання медичної довідки, і без неї сьогодні, часом, просто не обійтися.

56700c71-eb1c-4d3e-956b-301e2cfac64aМедичні довідки бувають різні, все залежить від того, для чого вона може бути призначена, і хто її може зажадати і де вона може бути використана. Однією з таких медичних довідок є довідка форми для молодих людей, які вирішили вступати в різні навчальні заклади, від середньотехнічних до університетів, інститутів та академій. Для того щоб отримати таку медичну довідку, необхідно пройти медичну комісію, людину повинні оглянути лікарі-фахівці. Починається обхід з терапевта. Потім потрібно перевіритися у отоларинголога і хірурга. Зір перевірить окуліст. Потім, потрібно пройти огляд у ендокринолога і невропатолога. Крім цього, потрібною є здача аналізів, направлення на які видасть терапевт.

Наступним видом медичної довідки є справка для предоставления в гаи, яка видається громадянам, що перехворіли понад чотирнадцять днів у стаціонарних умовах. У довідці повинні бути вказані всі процедури, яким було захворювання, підсумок лікування і дату надходження та виписки.

Якщо громадянин вирішив відвідувати басейн, йому також знадобиться медична довідка встановленого зразка. Значення цієї довідки надзвичайно важливе, так як хвора людина не має право, користуватися послугами басейну, так як це може бути пов’язане з тим, що вона може заразити інших людей. Щоб отримати медичну довідку в басейн, необхідно обстежитися у лікарів-фахівців, таких як дерматолог, гінеколог (якщо довідка потрібна жінці) і терапевт. Буде потрібно здати аналізи.

Ще один поширений вид медичної довідки — довідка для водіїв. Для її отримання, громадянин зобов’язаний пройти професійну медкомісію.