Естетична косметологія для поліпшення стану шкіри обличчя. Що вибрати?

Кожен день ми проводимо ритуали у ванній кімнаті, щоб подбати про хороший стан своєї шкіри і зміцнити її стійкість до будь-якого роду забруднень. Ми використовуємо різні косметичні засоби, якими спокушає косметична промисловість, але не завжди цього достатньо. Медична косметологія більш ефективна. Справа в тому, що чутливій шкірі з видимими зморшками необхідно щось більше, ніж просто очищення і зволоження.

142Естетична медицина пропонує широкий спектр процедур, які швидко і ефективно можуть допомогти впорається з недоліками шкіри обличчя і тіла. Зверніть увагу на методи омолодження шкіри, які є порівняно інноваційними. Нові технології дозволяють очищати, регенерувати і зволожувати шкіру. Цей метод включає в себе використання спеціального тиску і активної сироватки. Активним інгредієнтом, як правило, є гіалуронова кислота. Цей метод дозволяє помітно прибрати зморшки, видалити плями, освітлити шрами, зволожити і освітлити текстуру шкіри. Сама процедура триває тридцять хвилин, вона безболісна і безпечна.

Заманливе в наш час хірургічне втручання, призначене для усунення зморшок навколо очей. Метод заснований на технології гіпербаричного кисню і введення в шкіру концентрованих активних інгредієнтів. Концентрована форма гіалуронової кислоти, яка відома своєю омолоджуючою дією, робить шкіру помітно кращою після процедури. Вона стає явно більш гладкою і оновленою. У процесі підготовки до процедури косметолог змиває макіяж, очищує обличчя і розпорошує відбіліючу сироватку на шкіру, а потім вводить під шкіру концентрований кисень. Процедура займає близько півтори години і шкіра помітно стає свіжлю і сяючою. Завжди можна домогтися більш тривалого ефекту, але це вимагає декількох сеансів. Таку процедуру слід робити перед важливими святами, наприклад, до весілля.

Естетична косметологія здатна прибрати практично всі шкірні проблеми. Ефект омолодження та збереження молодого вигляду може бути досягнутий шляхом стимуляції шкіри до вироблення колагену. Таким чином, без втручання скальпеля ви можете прибрати симптоми в’ялої шкіри, підвищити її еластичність, позбутися від зморшок і отримати більш свіжий зовнішній вигляд. Процедура на основі дотику до шкіри електродами під час операції випромінюють радіохвилі, які супроводжуються відчуттям тепла. Заспокоює почуття гіркоти охолоджуючий гель, який використовується під час процедури. Серед основних переваг цього лікування, звичайно, відсутність анестезії. Крім того, відсутня необхідність виконувати надрізи, не потрібен час на період відновлення, а ви отримуєте негайний ефект.