Еспаньйолка — борода для впевнених в собі чоловіків

Стильна еспаньйолка стала незмінним атрибутом, як голлівудських зірок, так і чоловіків, які бажають підкреслити свою індивідуальність. Які чоловіки носять еспаньйолку? Така борода прекрасно підкреслить інтелігентність і мужність. Якщо ви хочете виглядати «поганим хлопцем» ця борідка не для вас. А ось творчим особистостям та чоловікам з інтелігентною зовнішністю вона буде надзвичайно личити.

 

goatee

Як виглядає борода еспаньйолка?

Форма еспаньйолки може значно варіюватися.

Виділяють чотири основних види:

1. Класична — цапина борідка з гострим кінцем. Ще одна відмінність, відсутність вусів.
2. Вандейківська або цапина борідка з вусами. У цьому варіанті вуса не з’єднюються з бородою.
3. Кругова борідка. Відрізняється округлою формою. Вона включає в себе тонкі вуса, округлої форми бороду на підборідді і значну рослинність під нижньою губою.
4. Розширена еспаньйолка або голлівудська борода — значно ширша ніж класична еспаньйолка, ще одна відмінність — широкі вуса.

Чи всім йде еспаньйолка? Практично всім, винятком є круглолиці чоловіки. Іншим представникам сильної статі така борідка буде до лиця.

Як відростити еспаньйолку?

Для того щоб створити таку бороду необхідно протягом півтора-двох місяців не голитися, щоб відростити повну бороду. Коли на вашому обличчі з’явиться достатньо матеріалу для повноцінної еспаньйолки, можна приступати до створення форми бороди. Далі, ми розглянемо, як зробити еспаньйолку вдома своїми силами.

Еспаньйолка — як голити?

Починати гоління потрібно з щік (рекомендуємо використовувати небезпечну бритву), збриваючи по маленькій ділянці з кожного боку. Залежно від обраного вами виду, залиште достатньо волосся на підборідді, не менше ширини вашої посмішки. Потім переходьте до шиї. Зголіть все волосся до середини адамового яблука. Коли контур бороди визначено, можна приступати до її формування. Довжина бороди еспаньйолки може бути різною — від декількох міліметрів до декількох сантиметрів — як у випадку з цапиною борідкою. Формуємо форму бороди за допомогою тримера або ножиць, використовуючи насадки, відповідні для бажаної довжини бороди.

Вуса можуть бути як тонкими — стиль кругова борідка, так і товстими — голлівудська борідка. Можливою є і відсутність вусів — класична еспаньйолка. Відповідно до обраного виду формуємо вуса і пучок волосся під нижньою губою. Вмиваємося і обробляємо бороду воском або гелем.

 

Як доглядати за еспаньйолкою?

Крім щоденного миття бороди, і розчісування дрібним гребінцем, вам доведеться ще і щодня голитися. До цього стилю зовсім не підходить навіть легка щетина. Обличчя і шия навколо бороди повинні бути гладко поголеними. А якщо ви будете користуватися спеціальним воском або гелем, то ваша борода завжди буде виглядати акуратно.