Епіляція в домашніх умовах

Будь-яка представниця прекрасної статі мріє про гладку шкіру і відсутність небажаного волосся. Та й процедуру позбавлення від небажаного волосся краще було б проводити один раз і назавжди. Однак природа не може дозволити цього — волосся продовжує рости. А, значить, жінки продовжують шукати способи позбавлення від нього.

epilyaciya-epilyatoromВідомо, що на зростання, кількість і якість волосків впливає співвідношення жіночих і чоловічих статевих гормонів. У разі збільшення в жіночому організмі кількості андрогенів (чоловічих гормонів) ріст волосся посилюється. З’являються вусики над губою, збільшується кількість волосся на інших частинах тіла. Та й самі волоски стають більш жорсткими і твердими. А, отже, і більш помітними. У таких випадках жінці рекомендовано відвідування ендокринолога. Так як при порушенні балансу гормонів в організмі видалення волосся проводити не можна.

На сьогоднішній день існує два способи видалення небажаного волосся: депіляція, коли волосся видаляються тільки частково, і епіляція — повне видалення волосини разом з цибулиною. У другому випадку ефект більш тривалий.

Епіляція в домашніх умовах стає все більш популярною, тому що відвідування салонів краси не по кишені кожній жінці. Але навіть вдома епіляцію можна проводити різними методами.

Перший метод — видалення волосся за допомогою електроепілятора. Прилад працює на основі вбудованих дисків, які обертаючись, стикаються з поверхнею шкіри і висмикують волоски. Схожий принцип дії у пінцета. Так як, біль буде досить відчутною, краще вибирати епілятори з охолоджуючим або масажним ефектом на сторінці http://euro-technika.com.ua/shop/category/krasota-i-zdorove/epiliatory. Перевага цього методу в тому, що поступово волосся буде сповільнювати темпи зростання. Однак слід уникати частого і тривалого застосування епілятора. Іноді волоски можуть вростати в підшкірний шар, що призводить до запалення шкіри. Крім того, електроепілятори не можна використовувати тим, хто страждає варикозним розширенням вен, а також жінкам під час вагітності.

Другий, не менш популярний метод, — епіляція воском. Перед початком воскової епіляції потрібно обробити шкіру лосьйоном на спиртовій основі. Далі нанести на поверхню шкіри віск. Зверху накладають спеціальну смужку і різко зривають її разом з небажаним волоссям. Така процедура дозволить вам забути про зайві волоски на кілька тижнів. У домашніх умовах краще скористатися для цієї процедури гарячим воском. Це дозволить зменшити больові відчуття. Такий метод найчастіше використовують в зоні бікіні і у пахвових западинах. Плюсом даного способу є стоншення і освітлення волосся, а також зменшення швидкості їхнього зростання.

Третій спосіб, за допомогою якого проводиться епіляція в домашніх умовах, це — шугаринг. Історія даного виду епіляції починається ще з давніх-давен. Сам процес досить простий: на поверхню шкіри наноситься густий розчин цукрового піску (іноді в розчин додають сік лимона), потім прикладається тканина і знімається досить швидко після накладення. Такий спосіб епіляції є найдешевшим, а значить — найпривабливішим для представниць прекрасної статі. Але, не дивлячись на свою привабливість, багато хто змушений відмовитися від нього, так як процедура видалення волосся за допомогою цукру дуже болюча. У зв’язку з цим не рекомендується її застосовувати в особливо чутливих зонах.