Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен

Сьогодні все частіше людям доводиться перебувати в одному положенні день у день, що призводить до розвитку і стрімкого прогресування ряду захворювань судинної системи, наприклад, варикозу. Дана недуга може проявлятися на руках, животі, але більш за все вона помітна на нижніх кінцівках.

lazernaya-procedura-v-kabinete-vracha-flebologaВарикозне розширення вен є поширеним захворюванням серцево-судинної системи. Згідно з відомостями Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, від варикозу страждають приблизно 40% жінок і більше 13% чоловіків у віці 40-50 років. Люди, які хворіють на варикоз нижніх кінцівок, відчувають незручності, пов’язані з поступовим розвитком хворобливих відчуттів і відчуттям тяжкості в ногах, появою набряків, нічних судом литкових м’язів. Якщо не почати своєчасне лікування, людині загрожують серйозні ускладнення в формі тромбофлебіту, тромбозів глибоких вен і тромбоемболії, трофічних виразок. Крім цього, збільшені вени — помітна естетична проблема.

Ендовенозна ллазерная коагуляция вен є малотравматичним і сучасним способом усунення варикозу. Під час лікування варикозу за допомогою ендовенозної лазерної коагуляції лікар впливає імпульсом лазера на внутрішню поверхню вени і кров у просвіті судини. Коли виникає світловий імпульс, кров «закипає» з утворенням бульбашок пари. На стінку вени, завдяки її контакту з цими бульбашками, впливає тепло. Після загоєння починається циркулювання крові по здорових судинах, спостерігається нормалізація венозного тиску, застій зникає. Дану операцію проводять амбулаторно протягом однієї-двох годин.

Переваги методу:

 

  • необов’язковою є госпіталізація;
  • не треба робити розрізи шкіри і знімати шви;
  • немає хворобливого післяопераційного періоду;
  • повернення до звичного життя відбувається відразу після виконання процедури;
  • дозволяє обійтися без операційного втручання.

Пацієнти, які планують виконати ендовенозну лазерну коагуляцію вен, повинні пройти обстеження за допомогою ультразвукового дуплексного сканування, щоб з’ясувати можливості застосування даного методу. Ультразвукове дуплексне сканування допоможе визначити діаметр патологічних вен. Якщо діаметр перевищить 1 сантиметр, краще вдатися до звичайної операції. Якщо результат обстеження показує необхідність лікування вен лазером, рекомендується здати аналізи і підібрати компресійний трикотаж. Підбирають компресійний трикотаж в аптеках індивідуально кожній людині, для цього з ніг пацієнта знімають необхідні мірки і підбирають потрібну модель.