Емоційні переживання: спогади про минуле. Частина 1

Стрес і емоційні переживання є невід’ємною частиною життя сучасної людини. Напружена робота, розбіжності з близькими, нестача відпочинку – все це позначається на нашому внутрішньому стані. Проблеми з навколишнім світом завжди можна усунути, люди самі усвідомлюють їх і намагаються залагодити. Набагато складніше для людини позбутися своїх внутрішніх конфліктів. У цій статті я хочу поговорити про таку проблему, як зациклення на минулому.

переживанияЧасом спогади про минуле дуже заважають нам у цьому. Заважають рухатися вперед, заважають спокійно жити, будувати плани на майбутнє. Звичайно ж, у кожної людини є певні спогади з минулого як хороші, так і погані, і від цього нікуди не дітися. Але не можна псувати своє життя, живучи цими спогадами.

Людина може бути зацикленим на позитивних або негативних спогадах з минулого. Давайте розглянемо їх окремо.

Внутрішні переживання з приводу свого позитивного минулого зазвичай відчувають люди, які мають більше 30 років. Звучить якось безглуздо: що поганого в тому, що людина згадує щасливі моменти свого життя?! Я трохи поясню. Тут мається на увазі те, що люди з такою проблемою постійно думають про минуле, хочуть повернути молоді роки, безтурботне дитинство, колишнього коханого. Це можна назвати кризою середнього віку.